Kalender

Nädalavahetusel toimus Kiltsi sprint

Laupäeval toimus Igaühe Terviseklubi poolt korraldatud 2016. aasta hooaja esimene rahvasprint, mis oli kolme sarja etapp. Võistlejaid oli registreerunud üle 100 ning kohale tuli 99, kellest erinevatel põhjustel startis 96. 

Ilm oli kuiv ja päikseline. Võistlus sujus väikeste tõrgetega, aga saadi ilusti valges lõpule.

Läänlasi oli stardis 24. Kiireim läänlane oli Marko Kukuškin, kes võitis 2WD-S klassis esikoha. Oli ka uusi tulijaid. Nii oli oma elu esimesel võistlusel J-16 klassis stardis Cärolyn Soidla ning tema sõiduvahendiks VAZ 2105. Cärolyn saavutas 5. koha ja olles üldse auto roolis üheksandat korda, siis oli ta igati rahul. Tema sai ka võistluse kõige noorema võistleja auhinna. Veel oli J-16 klassis stardis Jako Allika ja temale 4. koht.

SU klassis oli tihe rebimine. Läänlasi oli 7, kellest kõige paremini läks Egert Jakobil. Oma uue autoga saavutas ta 2. koha, Kalle Kruusma 4., Jonar Ilves 9., Martin Jaanus 10., Stern Ilves 11., Andres Kruusma 13. Kahjuks ütles Sander Ilvese auto koostöö üles prooviringil.

2WD.V klassis ei saanud startida Rutmar Raidma kuna auto lõpetas töö enne võistlust. Debüüdi selles klassis tegi Rauno Uustalu ja tasuks igati tubli 11. koht. Raido Pärna oli 14. ja Tõnis Veltmann 18.

2WD-S klassis esimene Marko Kukuškin, Rico Rodi 2., Patrick Madar 4. ja Valmar Gilden 7.

4WD klassis Lauri Rodi 2., Rainar Leibak 3., Ain Laiverik 4. ning Kaido Saulil ütles mootor üles teises voorus.

Veteranide klassis võitlesid esikoha eest Valter Puda ja Hillar Kruusma. Neil oli võrdne punktiseis enne 3 vooru ning otsustavas voorus oli Valter Puda 4 sekundit kiirem ja võitis. Hillar Kruusma 2., Väino Tõkke 3. ning Toomas Lemberg 4.

Korraldajad tänavad kohtunikke ja abilisi, toetajaid ning soovivad kõigile ilusat jõuluaega ja tujuküllast aastavahetust.

Kohtumiseni uuel 2016 aastal!

Pildimaterjali läbi Kaido Sauli objektiivi: http://www.krracing.ee/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=206:20151219-kiltsi

Kirjutas Kalle Kruusma