Kalender

Haapsalu Karikasarja võitsid Kätlin Latt, Toomas Vestli ja Janek Reinaru


Fotodel nais- ja meesüksikmängu võitjad kokkuvõttes (meestel paremalt esimene parim 40+ Jaanus Saviots). Fotod erakogu

Rahvaliiga võitis Mihkel Puhm (Haapsalu LTK), järgnesid Kalvi Sagor (Haiba SK) ja Janno Peensalu (Pärnu). Viie etapi kokkuvõttes (arvesse läks kolme etapi+finaali tulemused) said kaksikvõidu Vestli ja Õismets. Kolmas oli Andrus Steinbach (Haiba SK).

Naiste kindel võitja oli kokkuvõttes Kätlin Latt maksimaalse võimaliku punktisummaga 250, teine ja kolmas olid läänlannad Janely Vestli ja Karin Talving. Kätlin oli ka parim naispaarismängija.

Taas läks jagamisele parima meespaarismängija esikoht – Aaro Õismets ja Janek Reinaru (Kuressaare LTK Tops) 88 p.

Rahvaliiga üldvõitjaks tuli saarlane Janek Reinaru, teiseks ja kolmandaks tulid spordikoolipoisid Mihkel Puhm ja Mattias Ristmägi.

Parim reitinguta mängija oli Joonas Vestli Vatlast ja parim -10 reitingupunktiga mängumees Aleksander Tuhkanen (Keila LTK Pinksiproff). Parimaks 2003.a. noorteks olid Katrina Talving (Läänemaa Spordikool) ja Andrus Hiiemäe (Keila), parimad juuniorid Karin Saviots (Haapsalu LTK) ja Dmitri Rakel Keilast, 40+ Jaanus Saviots ja 65+ Hillar Mänd (Pärnu-Jaagupi LTK).

Nädalavahetusel Riias kaheksa riigi lauatennisistide osavõtul toimunud turniiril pääses Aaro Õismets alagrupist finaalringi teisena, kuid kahjuks sai kohe esimeses ringis vastaseks hilisema finalisti hiinlase Kaiyue Liu ning vastu tuli võtta 0:3 kaotus. Edasi sai ta jagu kahest valgevenelasest (Vladislav Tara 3:0 ja Andrei Tsiarokhin 3:1) ning 9.koha mängus kaotas Artsiom Lohvinau´le 1:3. 10.koht. Toomas Vestli (Haapsalu LTK) võitis lohutusturniiri ning koht 17.


Toomas Vestli Riias võistlemas. Foto erakogu

Tuleval laupäeval algusega kell 11:00 on kõik lauatennisehuvilised oodatud Wiedemanni Spordihoonesse, kus toimuvad Eesti võistkondlike meistrivõistluste I liiga viimased mängud. Meie meeskond püsib kolmandal kohal ning selle koha säilitame, siis toimuvad aprillis üleminekumängud kõrgliigasse.