Super Skypark Miniliiga maakondlik turniir võrkpallis

Minivõrkpallivõistlused Läänemaa koolide vahel toimusid 21. veebruaril Panga spordihoones. Turniir on mõeldud IV-VI klasside õpilastele. Mängupiirid on väiksemad, võrk madalamal ja väljakul on korraga 4

Läänemaa tublid noorsportlased väljasõidul Otepääl

9. veebruaril suundusid Läänemaa nelja kooli kehalise kasvatuse õpetajad ning nende koolide tublimad sportlased väljasõidule Otepääle. Esindatud koolid olid Läänemaa Ühisgümnaasium, Taebla Kool, Ridala Põhikool

Laskmisvõistlus „MUDA KARIKAS 2024

1999.aastast on toimunud Haapsalus õhkrelvavõistlus „MUDA KARIKAS“. 25 aastat tagasi oli talvisel ajal vähe võistlusi. Nii sai võistlusnälja leevendamiseks prooviks tehtud kohalik võistlus. Proovivõistlusest on

Läänemaa koolinoored võistlesid lauatennises

Läänemaa koolinoorte meistrivõistlustel lauatennises “Koolipinks kõigile“ osales 36 huvilist kolmest koolist. Võistkonnakarikad võitsid Haapsalu Põhikooli 1.-5.  ja 6.-9. klasside ning Läänemaa Ühisgümnaasiumi 10.-12.klasside võistkonnad. Autasustatud

Põhikoolide võrkpallimeistrid on Oru ja Haapsalu

Läänemaa koolinoorte ja Super Skyparki kooliliiga võrkpalli ühisvõistluse võidukarika teenisid Oru Kooli tüdrukud ja Haapsalu Põhikooli poisid. Turniirist võttis osa kaheksa võistkonda. Selle aasta tüdrukute

Medalistid ja treener Marina Vallik. Foto erakogust

Haapsalu noorujujad võistlesid Pärnus hästi

Laupäeval, 4.veebruaril 2024 toimus Pärnu Raja ujulas Sõprade Kohtumine II etapp. Võistlustel osalesid 2 Tallinna suurklubi (Shark, Briis), Pärnu Spordikool, Hiiu Hüljes ja Läänemaa Spordikool. Meie,

Eesti juuniorid 2024

Eesti juunioride meistrivõistlustelt võitsid Haapsalu laskurid kaks medalit. Üks hõbe ja üks pronks. Mõlemad võistkonnaharjutuses. Neidude õhupüstolis tuli Haapsalu I võistkond Tartu Tamme laskurklubi järel

Hooldustööd veebilehel

Anname teada, et laupäevast, 27. jaanuarist alates toimuvad veebilehel hooldus- ja ümberkorraldamisega seotud tööd. Võib olla väikeseid probleeme erinevatel hetkedel erineva info kättesaamisega. Suuremad muudatused

Amatööride korvpallimeister on Saunaklubi

Laupäeval mängiti korvpalli Läänemaa amatööride meistri tiitlile.Maha peeti kiirturniir ehk kõik mängud kestsid tavapärase 4 x 10 asemel 2 x 10 minutit ja sellest harjumuspärasest

Läänemaa parim kool saalijalgpallis on Haapsalu Põhikool

15. jaanuaril toimusid Wiedemanni spordihoones koolidevahelised võistlused saalijalgpallis, mida aitas korraldada Spordiliit Läänela. Mõõtu võtsid omavahel 7. – 9. klassi  võistkonnad. Võistlustele registreerus seitse võistkonda,

Polonia CUP 2024

Haapsalu laskmisesindus osales Vilniuses toimunud rahvusvahelistel laskmisvõistlustel. Juba 26.korda toimunud üritusel olid kohal Leedu, Läti, Poola ja Eesti võistlejad. Mitmepäevane võistlus selgitab iga päev välja