Kalender

Võrkpalliliit otsib kordategemist vajavaid väljakuid

 

Kahel eelneval aastal on uue võrkpalliväljaku saanud ligi veerandsada kohta üle Eesti.

Läänemaalt osutus möödunud aastal väljavalituks Ridala spordiklubi võrkpallinaiskonna Säde projekt Panga küla võrkpalliväljaku kordategemiseks. Ülemöödunud aastal sai toetust Oru valla võrkpalliväljak.

Žürii valib konkursile laekunud avalduste põhjal välja kaheksa kohta, mis avaldatakse 29. aprillil. Lisaks valib žürii välja veel kümme paika, mille seast selgitatakse välja neli võrguplatsi varustuse saavat kohta rahvahääletuse tulemusena. Kõigi kümne koha lühikirjeldused koos fotomaterjaliga lähevad üles Credit24 Rahvaliiga Facebooki lehele ja Delfi Eesti Elu portaali 30. aprillil, kus kõik inimesed saavad anda oma soosikule poolthääle. Võrkpalliväljakud rajatakse lisaks veel nelja paika, mis koguvad 13. mai südaööks kõige enam like-hääli. Neli rahvahääletuse võitjat avalikustatakse 14. mail. Kõigi 12. väljaku saaja hooleks jääb võrguplatsi ettevalmistus, vahendite paigaldamine ning selle hilisem hooldus.

Konkursil “Võrguplatsid korda”  on võrkpalliväljaku eelistatud asukoht  kas munitsipaal- või kohaliku omavalitsuse maa. Eramaa on avalduse esitamiseks lubatud vaid siis, kui maaomanik tagab avaliku ligipääsu väljakule ja mänguplats asub nähtavas, juurdepääsetavas ning inimestele ohutus kohas.

Taotleja peab asukoha kohta lisama vabas vormis kooskõlastuse kinnituse, koos kohaliku omavalitsuse või eraomaniku kontaktandmetega.

Vajalik on lisada ka selgitus, miks antud piirkonda võrkpalliväljakut rajada soovitakse.

Samuti tuleb lisada ka asukoha plaan ja võimalusel fotomaterjali, mis tuleb kasuks valiku tegemisel.

Konkursi taotlusvormi ja osalustingimused leiab aadressilt www.volley.ee/vorguplatsidkorda.

Täidetud dokumendid ja lisad tuleb saata hiljemalt 21. aprillil 2013 e-posti aadressile rahvaliiga@evf.ee või saata Eesti Võrkpalli Liitu, postiaadressile Pirita tee 12, Tallinn. Konkursi esimesed tulemused tehakse teatavaks 29. aprillil 2013.

Projekti veavad Eesti Võrkpalli Liit ja Credit24.