Kalender

Läänemaa lauatennisemeistrid on Seiton ja Õismets

 

Meeste üksikmängus kaitses edukalt meistritiitlit Aaro Õismets, kes jäi finaalmängus Toomas Vestli vastu settidega 0–2 kaotusseisu, kuid suutis siiski võidu 3–2 välja võidelda.

Poolfinaalis alistas Aaro 3–1 Dirk Schöbe ja Toomas 3-0 Heikki Soola. Pronksmedali võitis Schöbe. Seega jäeti Sool esimest korda viimase 25 aasta jooksul üksikmängus medalita.

Naiste finaalis oli ilmne Kristiina Seitoni üleolek Janely Vestli vastu, kes poolfinaalis alistas 3–1 üllatuslikult Karin Talvingu. Pole ka midagi imestada, sest üks mängib kõrgliigas, teine aga alles avastab mängu saladusi ja tehnilise nippe.

Teise kulla võitis Kristiina aga koos Karin Talvinguga naispaarismängus, kui alistasid finaalis Karin Saviotsa – Janely Vestli 3–0. Kolmandaks jäid Maria Võrklaev – Diana Panfilova. Kolmekordseks võitjaks sai aga Seiton, kui koos treeneri Heikki Soolaga võideti esikoht segapaarismängus.

Hõbedad kuulusid Talvingule–Õismetsale, pronksid õde ja vend Janely ning Toomas Vestlile.

Aaro Õismets võitis teise kulla koos Toomas Vestliga meespaarismängus, alistades finaalis Sool–Schöbe 3-1. Tõsisest pronksilahingust väljusid võitjatena Jaanus Saviots – Eduard Brok, selleks tuli alistadai 3–2 Jüri Muuli – Mihkel Puhm.

Võistlustel osales 20 mees- ja 11 naislauatennisisti. Teeb suurt heameelt, et lõpuks on treenerite töö viljad näha ning võib juhtuda, et üle 60-aastaste Broki ja Soola tänased medalivõidud võivad juba lähiaastatel jääda viimasteks.