TV10 olümpiastardi 1. etapil olid meie sportlased kõrgetel kohtadel

Võrus toimunud 1. etapil näitasid meie kergejõustiklased häid tulemusi. Vanemate kuni 14 aastaste tüdrukute kuulitõukes saavutas Simona Ladva meie sportlastest kõrgema koha. Ta tõuks 2 kilost kuuli 12,03 ja sai 61 võistleja seas paremuselt 4 tulemusega finaali. Seal Simona kahjuks oma tulemust enam parandada ei suutnud ja pidi  leppima 4. kohaga. Elisabeth Kovtun tõukas 9.50 ja sai 20. koha.

SImona Ladva

Vanemate poiste 60m jooksus üllatas Kevin Matteus, kes pääses A-finaali 6 parema jooksja sekka ajaga 8,04. Finaalis jooksis ta välja sama aja mis eeljooksus ning sai  6. koha 67 võistleja seas. Teivashüppes ületas Kevin 2.71 ja sai 8. koha.
Kevin Matteus

Nooremate kuni 12 aastaste poiste kõrgushüppes ületas Pärtel Tederov esimesel katsel 1.34 ning võitis kõrge 5, koha 55 hüppaja seas.