Kalender

Tuudi Kooli mälestuseks tulid lastega mängima Alo Bärengrub ja Mihkel Aksalu

Selle kevade üritusel oli aga kindel eesmärk-avaldada austust väikesele Tuudi Koolile, koolile kust on tulnud palju tublisid sportlasi, jalgpallureid ja kus sporditegemine alati erilisel kohal olnud.

Õpetaja Hillar Laose avasõnade järel algas suur jalgpallifestival-turniir, sõprusmängud kõige pisemate poiste vahel. Lisaks olid lastele külla sõitnud Eesti jalgpallikoondislased Alo Bärengrub ja Mihkel Aksalu, mõlemad maalt sirgunud jalgpallurid, kes tegid lastega treeningu, mängisid koos treeneritega laste vastu, jagasid autogramme ja vastuseid poiste küsimustele.

Poiste mänge aga vilistasid kooli vilistlased Avely Kuldsalu ja Randel Plaas, kes mõlemad tegelevad jalgpalliga, ning kellest Avely jõudnud lausa Eesti U19 naiskonna väravavahiks.

Vaatamata vihmale oli väljakuäär rahvast täis. Õpetajad, emad, isad, vanaemad, vanaisad, kõikidest koolidest kaasa tulnud fännid, muutsid suure jalgpallipeo nauditavaks. Muidugi mängijad ise, kelle sooritustele vaimustavalt kaasa elati. Turniiri võitis Lihula Gümnaasium, Tuudi Kooli ja Kirbla Küla ees. Järgnesid Vatla, Virtsu ja Kõmsi koolid.

Täpselt viis tundi kestnud turniir võeti ühiselt kokku Tuudi koolimajas kooki süües ja koolidele auhindu jagades. Aitäh abi eest Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi, Eesti Jalgpalli Liit, Alo Bärengrub, Mihkel Aksalu, Teet Allas. Eriline tänu muidugi Tuudi Koolile!