Kuldne liikumisraamat

ID #9255
Kaanepilt: kuldne liikumisraamat
Autor(id) Riku Aalto
Väljaandmise aasta 2010
Väljaandja Meedium OÜ
Märkused

Hea tervise teejuht küpses eas

Sisukokkuvõte

Riku Aalto «Kuldne liikumisraamat« on asjalik tervise teejuht küpses eas inimestele, kes juba tegelevad võimlemisega, aga ka neile, kes soovivad sellega algust teha, samuti täiskasvanute ja vanemate inimestega töötajaile ning tervishoiu tudeerijaile. Seenioridele mõeldud liikumisraamat pakub igakülgset teavet, et kõrge eani terve ja vitaalsena püsida:
innustab korrapäraselt liikuma ning jagab häid nõuandeid ja harjutusi tervisespordiga tegelemiseks
tutvustab erinevaid treeninguvahendeid ja -stiile elukvaliteedi tõstmiseks, töövõime ja heaolu säilitamiseks
pakub juhiseid nii haigustega toimetulemiseks, keha vormis hoidmiseks kui ka tervislikuks toitumiseks.
See, et «me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast», peab vägagi paika. Vananemist peetakse sageli ebameeldivaks nähtuseks, kuigi see on loomulik osa elutsüklist, mida igaüks saab oma valikute kaudu kujundada selliseks, nagu ta ise soovib. Elu kuldseteks aastateks leiab sellest raamatust ohtralt nii rõõmu, inspiratsiooni kui ka head enesetunnet, mis on parim lahendus enneaegse vananemise vastu!

Raamatu autor Riku Aalto on üks personaaltreeningu teerajajaist Soomes. Tal on laialdane töökogemus ja oma nägemus nii kehalisest aktiivsusest, tervisest kui ka toitumisest. Populaarse eksperdina on ta töötanud tervisesporti käsitlevas ajakirjanduses ja telesaadetes ning kirjutanud kümneid raamatuid.