Kalender

Lauatennisistide tegus nädalavahetus

Möödunud nädalavahetusel toimunud Albert Kanepi XII memoriaal tõi kolmel päeval kokku 262 lauatennisisti Eestist ja Venemaalt. Peakohtunikena tegutsesid Pekka Laidinen, Madis Koit ja Heikki Sool.

Läänemaa Spordikooli ja Haapsalu LTK õpilased võitsid erinevates võistlusklassides kokku üle 10-ne medali.

Võistkonnavõistlustel said juuniorid neiud kaksikvõidu, kusjuures esinaiskond (Liisa Lehtla, Karina Mazanova) sai 2-3 lüüa teiselt koosseisult (Geily Sillaste, Karolin Aru). Kadettide tütarlaste segavõistkonnas mängimud Annabel Lamp sai kolmanda koha, minikadettide  Haapsalu I (Karin Talbing, Sandra Prikk) tulid teiseks ja Haapsalu II (Annabel Viktoria Siil, Marta Sool) jäid kolmandaks.

Kadettide poiste segavõistkonnas mänginud Markus Põru sai teise koha.

Laupäeval memoriaali raames peetud Eesti KV teenis Heikki Sool 50+ vanuseklassis kolmanda koha ja 70+ klassis kuldmedali. Markus Põru võitis rahvaliigas hõbemedali. Tütarlaste minikadettide turniiri võitis Kairit Talving, pronksiga pidi leppima Sandra Prikk.

Pühapäeval mängiti memoriaalil ELTL Laste GP ja juunioride turniire, kus neiud juuniorid Liisa Lehtla ja Geily Sillaste said kolmanda koha üksikmängus. P-11 klassis tegi suurepärase võistluse Mike Kolesov, kes sai poolfinaalis napi 2:3 kaotuse maardukalt Martin Kraiko`lt ning pidi jätkama miinusringis. Siin tegi ta aga supermängud alistades mõlemad vastased 3:0 ning tasuks pronksmedal, mis on talle esimeseks üleriigilistel võistlustel. Veel parema tulemuse eest hoolitses aga T-13 Kairit Talving, kes kuni finaalini alistas kõik vastased 3:0, siin aga oli pingelang nii suur (esimest korda finaalis), et ei suutnud enam vastupanu osutada. Hõbemedal! Tubli oli ka Sandra Prikk, kes võitles miinusringi kauda välja pronksmedali. T-9 klassis oli Marta Sool 4., T-15 olid Annabel Lamp 10. ja Ines Ira 11., T-13 Annabel Viktoria Siil 11. ning Markus Põru P-15 tublil 8. kohal. Seega kokku 15 medalit! Kahe nädala pärast laste gp III etapp Rakveres.

Heikki Sool