Läänemaa jalgpalliklubi alistas Rummu Dünamo 5-3

Kohtumine ei alanud kodumeeskonnale kõige paremini – jäädi varakult kaotusseisu. Sellest hoolimata jätkati innukalt mängimist ning peagi viigistati Mark Kolosovi sooloväravast. Pisut hiljem mindi taas Mark Kolosovi tabamusest mängu juhtima. Enne esimese poolaja lõppu suutis Rummu Dünamo aga kontrarünnakust viigistada ning vaheajale mindi 2-2 viigiseisul.

Teist poolaega alustas Läänemaa JK märksa paremini kui esimest. Varakult viis oma kolmanda väravaga Läänemaa uuesti juhtima Mark Kolosov. Mõned minutid hiljem sahistas Kolosov taas väravavõrku, viies nõnda Läänemaa 4-2 eduseisu.

Rummu Dünamo suutis kaotusseisu vähendada ühe värava võrra penaltist, kuid enne mängu lõppu taastas Läänemaa oma kaheväravalise eduseisu, kui Aleksandr Molkov palli peaga väravasse saatis.

Läänemaa jalgpalliklubi eest mängisid Žan Vjazemski, Bert Rotberg, Talis Tamm, Rener Uibopuu, Tarvo Manni, Sander Kruus, Aleksandr Molkov, Aare Avila, Leonid Bragin, Mark Kolosov, Mart Pulst, Erkki Madi ja Kreidy Naudre.