Kalender

Heikki Sool mängis kolmes finaalis!

alt
MP II Priit Vihuri (Viljandi)-Rain Roomet (Tartu), I Peeter Sumre-Heikki Sool, III Tõnu Kapper (K.Järve)-Valentin Tsõganov (Mustvee).

Kahjuks tuli võit vaid paarismängus, kus koos Pärnu treeneri Peeter Sumrega alistati finaalis viimase kahe aasta meistrd Rain Roomet-Priit Vihuri 3:1.

Suurimaks üllatuseks oli aga segapaari Mare Kabrits-Heikki Sool kindel 0:3 kaotus finaalis Peeter Sumre-Helga Vasemägile.

 alt
MÜ II Heikki Sool, võitja Valeri Orlov (Tallinn) ja III Peeter Sumre (Pärnu).

Üksikmängu alagrupis alistas Sool kõik vastased, kuigi esimesed kaks mängu olid väga krobelised. Veerandfinallis võit 3:1 Harry Klemmi üle. Poolfinaal P. Sumrega oli väga pingeline ja täis dramaatikat. Viiendas setis juhtis Sumre 7-3, kuid vaid mõni hetk hiljem oli kaotusseisus 7-10. Sool võitis 11-8.

Mitte vähem tasavägine oli finaalmatš Valeri Orloviga. Sool juhtis settidega 2:1, kuid kaotas napilt neljada seti. Viiendas jäi Sool taha 1-3, siis 3-3, 4-4, 5-4 (poolte vahetus), 6-4. Nüüd aga juhtus midagi harukordset, vastane servis kahe servi asemel neli korda järjest ja seda viga ei märganud ei mängijad ega kohtunik ja nii servis seisul 7-7 Sool (pidanuks Orlov). Seisul 8-10 asus pallima Sool, kuid vastane avastas, et tegelikult peaks pallima tema ja vastavalt võistlusmäärustikule taastatakse tegelik olukord koheselt olenemata mängu seisust ja nii sai Orlov taas pallinguõiguse. Sool kaotas 8-11.

Järgmisel nädalavahetusel osaleb Heikki Sool Helsingis toimuvatel Põhja-Euroopa veteranide meistrivõistlustel