Kalender

Ando Lehtmets -74 kg Jõudi meister maadluses

Parim oli Lauri Leier (Dünamo), kes saavutas -69kg kehakaalus 1. koha, osalejaid oli kaalus 15 maadlejat. Lauri on sel aastal olnud võitmatu pea igal võistlusel.

Reimo Milva (Dünamo) -85 kg, Werner Veiko Kleinod (Leola), -50 kg ja Rainer Kleinod (Leola) kõik kolm läänlast saavutasid  oma kehakaalus 5. koha. 

Raul Neeme (Leola) -38 kg, 10. koht ja Kevin Kiviselg (Leola) – 35kg saavutas 11. koha.

Ainus täiskasvanud maadleja Ando Lehtmets (Dünamo) oli sel turniiril sunnitud leppima 7. kohaga, ülitugevas rahvusvahelises konkurentsis.

Juba nädal hiljem, 24. märtsil, toimusid Märjamaal, Eestimaa Spordiliidu Jõud meistrivõistlused. Läänemaad esindas 4 maadlejat.

alt
Ando Lehtmets võitjana kõrhgeimal poodiumil.

Sel korral oli meie parim Ando Lehtmets (Dünamo), kes otsustas kaasa teha nii kreeka-rooma maadluses kui ka vabamaadluses.
Oma erialal tegi Ando puhta töö ja tulemuseks oli Jõudi meistritiitel kehakaalus kuni 74 kg, vabamaadluses kaotas Ando napilt 3-5. koha matši ning seal jäi tema tulemuseks 5. koht.

Teise meistritiitli tõi Läänemaale kuni 50 kg kehakaalus võistelnud Werner Veiko Kleinod (Leola). Joosep Padu (Martna) saavutas -96 kg kehakaalus 4. koha ja 5. koha saavutas -60 kg kehakaalus Ants Kristjan Tamm (Martna). Kokkuvõttes oli Läänemaa  41 punktiga 8. keskus 10-ne keskuse konkurentsis.