Kalender

Läänemaa XXIII Suvemängud võitis Lihula

Seekordsed mängud korraldati Virtsus. Läänemaa XXIII Suvemängud toimusid 11.-12. juunil. 11.juunil Haapsalu staadionil toimunud kergejõustikupäeva võitis Ridala. Haapsalu võitis küll pendelteate, kuid Ridala võit oli kaalukam kergejõustiku teiste alade kokkuvõttes.

Pinget kohtade pärast jagus lõpuni.

Lihula võistkonnal oli sellel aastal suur soov Ridala vallale tagasi teha eelmise aasta 1 punktine kaotus. Lõppkokkuvõttes võitis Lihula 3 punktiga Ridala ees. Arvesse läks 8 parema ala tulemust + kergejõustik.

Lihula sai kokkuvõttes kõige rohkem alavõite. Võideti naiste korvpall, noolevise, kajakiralli ja orienteerumine. Kolm alavõitu sai Ridala (kergejõustik, meeste võrkpall  ja naiste võrkpall). Hanila võitis juhtkonnavõistluse ja sulgpalli. Nõva võitis meeste korvpalli ja köieveo. Lääne-Nigula võitis jalgpalli ja Haapsalu ainukeseks alavõiduks jäi pendelteatejooks kergejõustikupäeval.

Täpsemalt saab iga huviline lugeda protokollidest. Paari päeva jooksul lisatakse veel materjali toimunu kohta (nooleviske ind tulemused, turniiritabelid, juhtkonnavõistluse tulemused jne).

Kokkuvõttes võitsid ju kõik. Korraldajad tänavad kõiki osalejaid tänu kellele too nädalavahetus meelde jääb. Oli nalja ja naeru ning kuulda oli isegi mõnusat tögamist haldusreformi teemal. Suvemängud on osalejatele jätnud taaskord positiivse ja meenutamist väärt mälestuse.

 

27593068196_a492ef36e8_k
Pildil rõõmsad võitjad. Foto Erkki Lass

Pildid