Kalender

Läänemaa Sõprade Liigas on võisteldud juba kuuel alal

Läänemaa Sõprade Liigas on võisteldud juba kuuel spordialal. Ees on veel 11.

Vibuvõistluse teisel päeval tuli lisaks võidelda ka paksu lumesajuga (Foto Ülle Lass). Võistlus kujunes üsna külma ilma puhul siiski väga lõbusaks (alloleva pildi autor Raili Friedemann). 

Kahel päeval käis vibuvõistlusel kokku 111 sportijat kõigist 25-st osalevast tiimist. Naisi 51 ja mehi 60. Kokku oli sihtpunkte 9 ja maksimaalne võimalik punktide arv oli 180.

Tugevamad vibukütid olid Reimo Reimer (Coollaager, 174 punkti), Karl Erik (Valduri Botas, 170) ja Pearu Jakob Ojamäe (Abracadabraaa, 168). Parim meesveteran oli Ott Rootare (& lepatriinud, 160)

Naistest oli täpsem silm ja kindel käsi Siiri Siimensonil (& lepatriinud, 168), Hele-Mall Erikul (Valduri Botas, 162) ja Liina Koppal (Valduri Botas, 160). Hele-Mall Erik oli ka parim naisveteran. 

Võistkondlikus arvestuses sai alavõidu Valduri Botas. Teine oli Coollaager ja kolmas & lepatriinud.

Eelmise ala, 11. aprillil toimunud fotojahi võitis MAHEK. Coollaager oli teine ja HKHK sõbrad kolmas. Sellel alal liikus kogu võistkond koos ja individuaalpunkte ei arvestatud. (Fotol Hawaii Express Team, FB).

Kuue ala kokkuvõttes juhib Rock Nektar. teine on Haeska Külaselts ja kolmas Coollaager. 

Järgmine ala on 9.mail ja selleks on discgolf Palivere discgolfi rajal. Registreerimistabel ootab hooaja algul registreerunud võistkondi kuni 5. mai kella 12-ni!

17 alaga sarivõistlus vältab detsembrini. Projekti rahastatavad rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest, Lääne Maavalitsuse tervisedenduse projekt ja Kultuuriministeeriumi liikumisharrastuse programm.