Läänemaa seiklusorienteerumine 2021

20. august – 30. september 2021

Sel aastal 10 rada: Haapsalu 2 rada, Parila, Rohuküla, Risti, Nõva, Kasari, Taebla-Kirimäe ja Vormsi 2 rada. Rajakaardid koos küsimustega leiad SIIT.

Seiklusorienteerumise eesmärk on tunda rõõmu vabas õhus liikumisest. Saad valida endale sobiva raja (võid läbida ka kõik rajad), tempo, sõbrad ja liikumisvahendi (jalgratas jms).

Aitame kaasa viiruse mittelevikule ja sel aastal saab kaardid välja printida veebist. Võid rajale minna ka mobiiliga kaardilt punkte jälgides ja vastused koos kõikide vajalike andmetega saata tavakirjana.

Täidetud (ka osaliselt) küsimuste-vastuste lehed tagasta e-posti aadressile spordiliit@laanesport.ee pildina hiljemalt 1. oktoobri õhtuks.  

Auhinnad kõikide osalejate vahel loositakse 5. oktoobril. Peaauhind 400 eur kinkekaart võitjale sobivas spordipoes. loositakse välja nende vahel, kes läbinud vähemalt 6 selle aasta rada.

Eriauhinnad!

Meie eesmärk on liikumise abil tutvustada ja meenutada elanikele tema kodukoha väärtusi. Puudub igasugune võistlusmoment!

Jälgi operatiivset infot ka  FB sündmuse lehel 

2019 ja 2020 rajad võid ka ära proovida… kui eelmisel ja üleeelmisel aastal ei jõudnud. Need leiad SIIT.

On Valge Daami aeg ja selleaastase seiklusorienteerumise ERI või avapauk on “Valge Daami pingiralli”
Pingirallil saab osaleda kogu projekti aja. Pingiralli on lihtne. SIIT leiad 4 lehel Haapsalus olevaid valgeid pühendusega pinke – kokku 20. Sina leia need üles ja kirjuta iga pildi numbri taha, mis sinna on kirjutatud/kellele pühendatud. 
Vastused võid saata näidislehel või tavakirjana (e-postina), lisades vajalikud andmed.

2021 rajad

Küsimused ja info: info: Ülle Lass, spordiliit@laanesport.ee, 5171746