Eesti epeemeeskond sai Pariisi MK-etapil neljanda koha

Avaringis oli Eesti torgetega 45:39 parem Kasahstanist, kaheksandikfinaalis alistus esimesena asetatud USA 45:31 ja veerandfinaalis Ukraina 18:18. Poolfinaalis pidi Eesti tunnistama Venetsueela 39:34 paremust.

Eesti ja Ukraina vahelises kohtumises olid viimases minimatšis võistkondade kaptenid Novosjolov ja Bogdan Nikišin passiivsed ja matš viidi viimasele minutile ning Eesti meeskonnale loositi prioriteet, mida Novosjolovil õnnestus ka edukalt kaitsta. Eesti meeskonnale piisas võiduks viigiseisust 18:18. Kohtumises Venetsueela vastu suutis Novosjolov välja tulla 25:30 kaotusseisust ja viigistada kohtumine 34:34, kuid siis tegi Venetsueela kapten Silvio Fernandez viis torget järjest ja tagas sellega võidu Venetsueelale.