Kalender

Algasid Rannarootsi Läänemaa korvpallimeistrivõistlused

Tulemused 7. detsember Haapsalu Wiedemanni Spordihoone

Spordiklubi Haapsalu  96:77  Tradilo/ABC

 Mäng algas rabedalt. Kumbki meeskond ei saanud oma mängu käima. Toimus jookse-viska stiilis mängimine. Head visketabavust näidanud SK Haapsalu mängijad said poolajaks 27-punktilise edu ja seda hoiti kuni mängu lõpuni. Head meeskondlikku kaitsemängu näidanud SK Haapsalu saavutas võidu tulemusega 96:77. Võitjate resultatiivsemad olid Gejor Ender 35 ja Silver Tuisk 16 punktiga. Tradile meeskonna resltatiivseimad olid Oliver Tammsalu 31 ja Mart Lumeste 21 punktiga.

Lihula  51:96  Risti

Mäng oli juba algusest väga ühekülgne. Väga hästi komplekteeritud Risti dikteeris kogu kohtumist. Lihulale ei antud mingit võimalust. Au ja kiitus Lihula meeskonnale, sest kordagi ei visatud püssi põõsasse ja võideldi südikalt kuni mängu viimaste sekunditeni. Risti vormistas võidu tulemusega 96:51. Risti resultatiivseimad olid Martin Tõrv 20 ja Mathias Liias 14 punktiga. Lihula parimad olid Mairo Kanter ja Egert Kallaste 12 punktiga.

Nõva  60:58  KK Askus

Päeva põnevuslahing oli eelmise aasta meistri Nõva ja hiidlaste KK Askuse vaheline mõõduvõtt. Kordamööda minimaalse eduga juhtinud meekonnad pakkusid põnevust kohtumise viimaste sekunditeni. Väga rabedalt esinenud Nõva suutis lõpus ennast siiski kokku võtta ja vormistas võidu tulemusega 60:58. KK Askust ei aidanud enam ka mängu lõpus heasse viskehoogu sattunud Risto Merimaa tabavad kaugvisked. Nõva resultatiivseimad olid vennad Raiko ja Reno Orumaa vastavalt 19 ja 16 punktiga. KK Askuse parimad olid Karl Holm ja Heikki Pukk 12 punktiga. Heikki Pukk võttis ka 12 lauapalli.

Cipax AS  90:62  Läänemaa Spordikool

Noored Läänemaa Spordikooli kasvandikud alustasid kohtumist suurepäraselt. Paanikasse sattunud Cipaxi mängijad pidid nägema suurt vaeva, et saada kohtumine enda kontrolli alla. Palju parema suhtumisega mängu suhtunud noored pidasid sammu endast vanemate ja kogenenumate vastu kolm veerandaega. Lõpuks sai saatuslikuks suur pallikaotuste arv ja kehv visketabavus. Cipax võttis lõpuks olenemata seisust raske 90:62 võidu. Cipaxi resultatiivseimad olid Ragnar Koppel 24 ja Andre Ojasild 12 punktiga. Läänemaa Spordikooli parimad olid Karl-Markus Mäesalu 14 ja Ott Kõiv 9 punktiga.

Järgmine voor peetakse 21. detsembril samuti Haapsalu Wiedemanni Spordihoones:
11.00 Cipax AS  vs Nõva
12.30 KK Askus  vs Läänemaa Spordikool
14.00  Lihula  vs  Spordiklubi Haapsalu
15.30 Risti  vs  Tradilo/ABC

Kohapeal on müügil ka loteriipiletid hinnaga 1 EUR. Loosirattas on AS MAAG Lihatööstuse lihatooted, Fra Mare Spa veekeskuse pääasmed, Rannarootsi kaubanduskeskuse kinkekaart ning õnnelikel on võimalus ka osaleda viskevõistlusel kus keskjoonelt tabades on võimalik võita 50 EUR puhtalt kätte.