Kalender

Lihula saalijalgpalliturniiri võitsid kohalikud

Hommikupoolikul selgitasid paremad 2001. aastal sündinud noorsportlased ja pärastlõunal algas turniir 1999. aastal sündinud jalgpalluritele. Kokku osales 11 võistkonda kuuest klubist, enam kui 100 noore jalgpalluriga. Esimest korda võtsid Lõuna-Läänemaa JK üritusest osa hiidlased, Kärdla linnameeskonna noored.

Nooremate poiste pallilahingud olid huvitavad, võistkonnad näitasid tehnilist ja kiiret jalgpalli. Väravaid ja punkte jagus kõigile.

2001-2002 sündinud poiste turniiri võitis koduseinte toetusel Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi: Juhan Johannes Raudsik, Virgo Vallik, Rivo Oosim, Reno Mark, Rocco Mõtt, Kevin Reidar Bachaus, Kauri Filippov. Nemad ei kaotanud turniiril ühtegi kohtumist.

Hõbemedalid võitsid PSK Alexela ja pronksmedalid Läänemaa JK noored. Esikolmikule järgnesid Palivere SK ja Virtsu Kool. Turniiri resultatiivseim oli Rivo Oosim 7 väravaga.

Vanemate poiste jalgpallilahingud olid nauditavad. Korras tehnika, head taktikalised lahendused, väravavahtide imelised tõrjed. Ja väga pingelised mängud. Palju oli kohtumisi, mis lõppesid üheväravalise vahega. Eraldi tuleb esile tuua Kärdla poiste südi mängu oma naistreeneri juhendamisel ja väikese 60 õpilasega Virtsu kooli esinduskoosseisu häid etteasteid.

Ka vanemate poiste turniiril õnnestus võit koju jätta: võitis Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi: Veiko Kleinod, Kristjan Kadakas, Rasmus Nikkel, Joosep Bork, Karl Mäger, Rocco Mõtt, Reno Mark, Rivo Oosim, Kevin Kiviselg, Rainer Kleinod.

Teise koha saavutas Läänemaa Jalgpalliklubi I ja kolmanda Läänemaa Jalgpalliklubi II võistkond. Järgnesid Kärdla LM I ja Kärdla LM II, ning Virtsu Kool. Turniiril lõid parimatena 7 väravat Karl Mäger Lõuna-Läänemaa JK-st ja Joonas Alekand Läänemaa JK-st.

Treeneritena juhendavad oma võistkondi: Jaanika Küttim Kärdlas, Aavo Tomingas ja Mart Pulst Läänemaa JK-d, Väino Munskind Paliveres, Jaanus Getreu Lõuna-Läänemaa JK-d ja Virtsut. Auhinnad pani välja Auhinnapood OÜ. Kohtunikuna teenindas Zan Vjazemski. Turniiri toetasid Lihula Tarbijate Ühistu, AS Uninaks.

 

Jaanus Getreu