Kalender

Võrkpallis 4.-6.klass parimad Oru tüdrukud ja Noarootsi poisid

Veebruari  lõpus toimusid võrkpallivõistlused Läänemaa koolide IV – VI klasside poistele ja tüdrukutele. Võistlus viidi läbi Panga spordihoones, kus mängiti kahel väljakul. Minilligas on korraga väljakul neli mängijat ja väljak on vähendatud mõõtmetega.

Poiste võistkondasid oli neli: Oru kool, Noarootsi põhikool, Haapsalu põhikool ja Ridala põhikool. Tüdrukute võistkondasid oli kolm: Oru kool, Noarootsi põhikool ja Ridala põhikool.

I koht Oru Kooli tüdrukud

II koht Noarootsi Põhikooli tüdrukud

III koht Ridala Põhikooli tüdrukud

Tüdrukutest olid kõige kindlakäelisemad Oru kooli tüdrukud, kes said võidu mõlema võistkonna üle ja saavutasid I koha. Noarootsi ja Ridala tüdrukute mäng oli väga tasavägine. Kolmandas geimis olid Noarootsi tüdrukud servides kindlamad ja võitsid mängu, tulles II kohale. Ridalale jäi tubli III koht. Kõik tüdrukud näitasid head mänguoskust ja tahtmist vastast võita.

Oru kooli tüdrukute võistkonnas mängisid:  Reti Randoja, Karen Loorens, Carola Liik, Emily-Saskia Pets, Kirke Kuusk, Agata Brete Jõpiselg ja Kirke Villakov. Õp. Renno Silde.

Poistest olid kõige tugevama närviga Noarootsi poisid, kes tasavägistest kohtumistest Oru ja Haapsalu põhikooliga, kulla võtsid (õp. Silver Schönberg). Oru ja Haapsalu lõpetasid mõlemad 4 võidu punktiga. Kõikides mängudes kogutud punktide põhjal said hõbemedalid kaela Haapsalu põhikooli poisid (õp. Erkki Lass) ja Oru pidi leppima pronksmedalitega (õp.  Renno Silde). Kõik kolm võistkonda näitasid väga head mänguoskust.

Noarootsi poiste võistkonnas mängisid:  Thor Härm, Sandre Kaur, Kerdo Kärp, Robin Merisalu ja Marko Riisenberg. Õp. Silver Schönberg.

II koht Haapsalu Põhikool

III koht Oru Kooli poisid

Aitäh mängu kohtunikele Meelis Nukkile ja Targo Kokvelile ning sekretäridele Anna-Kristiina Kokvelile ja Kätriin Vichterpalile.