Kalender

Vestli taas pjedestaali kõrgemal astmel


Kui kahes esimeses setis mängis Mark Joa (Riisipere LTK) Toomas Vestli selgelt üle ja tundus, et Joa saabki 3:0 võidu kätte. Toomas aga ei andnud alla ja sai raske setivõidu. Neljas sett tuli lihtsamalt, kuid viiendas tekkis Toomase mängus täielik kaos, vastane läks juhtima 9:2 ja võidust lahutas vaid kaks punkti. Siis aga juhtus midagi uskumatut, vastane ei saanud enam ühtegi punkti, Toomas võitles viigi välja ja võitis seti 11:9 ja kogu mängu 3:2.

Kolmanda koha mängus võitis Artjom Putškov (Maardu LTK) 3:1 Antti Luigemaa (Pärnu LTK).

Aaro Õismets võitis pärnaka Urmas Kingi 3:1 ja sai viienda koha.

Naisüksikmängu võitis Kätlin Latt (LTK Kalev), teiseks jäi Valeria Sarõtševa (Pärnu LTK) ja kolmandaks Anita Lissovenko (Maardu LTK).

Meie parimana oli Janely Vestli viies.

Rahvaliigas olid meie lauatennisistid seekord väga külalislahked ja parimatena olid Karin Saviots 8., Karin Talving 11., Kaaro Saatmäe 12., Janely Vestli 14.

Esikolmikus olid Vitali Parhomik (Võru LTK), Koit Uustalu (LTK Kalev), Andres Lampe (LTK Kalev).


Paarismängu parimad: vasakult Onton, Kant, Steinbach, Õismets, Vestli, Lofitski. Foto erakogu

Igamehe paarismängus võitsid Aaro Õismets (Hps.LTK) – Andrus Steinbach (Haiba SK), teiseks jäid Johannes Kant – Varmo Onton (mõl.LTK Kalev) ja kolmandaks Toomas Vestli – Andres Lofitski (Maardu LTK).

Naispaarimängu kolm paremat olid Latt-Vestli, Sarõtševa-Kaljuvee Kärt (Pärnu LTK), Talving-Lissovenko.

Rahvaliiga paarismängus võidutsesid noored ning esikoha said Markus Hansson – Madis Moos (Pärnu LTK), teise koha Mart Luuk – Rando Valk (LTK Kalev-Hps.LTK) ning kolmanda Kaaro Saatmäe-Koit Uustalu (Hps.LTK-LTK Kalev).