Kalender

Vestli-Õismets võitsid kulla Eesti juunioride meistrivõistlustel lauatennises

Pühapäeval selgitasid Eesti juuniorid lauatennisistid meistreid Aseris. Laupäevane võistlus oli väga väsitav ning sellest tulenevalt ka  mõnevõrra tagasihoidlikum tulemus, kuid siiski hea.

Poisid_2

Noormeeste poolfinaalis said meie poisid Aaro Õismets ja Toomas Vestli  (pjedestaalil II koht. Fotod Heikki Sool) omavahel kokku ja seekord võitis Toomas 3:1. Finaalis tuli tal vastu võtta kaotus narvakalt Artjom Hiiskult 1:3 ja leppida hõbemedaliga. Aaro oli eelringis võitnud 3:1 Narva kadetti Stanislav Strogovit, kuid nüüd kolmanda koha mängus kaotas 1:3.

Mpaar

Paarismängus said Toomas ja Aaro kindlad võidud ning ka finaali vastased Rainer Valo ja Mart Luuk alistati 3:0. Tänavu pole meie paar ka täiskasvanute klassis kaotusekibedust tunda saanud.

Segapaarismängu finaalis võitsid Airi Avameri-Artjom Hiisku (LTK Narova) 3:0 Valeria Sarõtševa-Toomas Vestli (Pärnu/Haapsalu). Anita Lissovenko-Aaro Õismets (Maardu/Haapsalu) võitsid pronksimängus 3:2 Reelica Hanson-Rainer Valo (Aseri/Viljandi).

Meie noormeestele lõppesid Eesti tasandil juunioride klassi mängud paarismängu kullaga, meeskondliku ja Toomase üksikmängu ning segapaari hõbedaga, Aaro segapaari pronksiga. Juunioriea viimased võistlused on juunis Haapsalus Põhja-Euroopa noorte MV ja juuli alguses Baltimaade TOP 10 ja peale seda kohe Horvaatias EM.

Kirjutas Heikki Sool