Kalender

VALMISTUMINE MITTE MILLEKSKI

Käesoleva aasta Euroopa meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises pidid toimuma veebruari lõpus Soomes Kisakallio spordikeskuses. Asub see Helsingist 60km kaugusel sõites Turu suunas.

Seoses viiruse jätkuva võimutsemisega võttis Soome Laskurliit vastu otsuse, et nad ei suuda täita kohaliku terviseameti nõudeid ja loobusid. Meie jaoks väga kehv uudis.

Meie laskuritest oleks osalenud Elari Tahvinov. Tal on viimane aasta olla juunioride vanuseklassis. Eelneva kahe tulemused näitasid pidevat tõusutrendi ja kindlasti ei oleks leppinud vähemaga kui kohaga esikümnes. Eelnevatel kahel aastal oli ta segapaarislaskmises koos tiimikaslasega 25.kohal ja noorte võistkondlikel meistrivõistlustel 6.kohal.

Viimaste teadete kohaselt liidetakse õhkrelva EM suviste tulirelva tiitlivõistlustega, mis toimuvad juunikuus Horvaatias. Kindlasti meie jaoks ebamugavam ja rahaliselt kallim asukoht. Relvadega liikumine peab olema varakult ette planeeritud ja hangitud vastavad load. Ja endiselt jääb õhku rippuma küsimus: Valmistud, valmistud ja siis jääb ikkagi võistlus ära.

Ei suuda kuidagi harjuda, et viimane aasta on sportlased pidevalt

OLYMPUS DIGITAL CAMERA