Kalender

Tunnustus kategoorias “Märgatud 2015”

Lääne Maakonna Spordiliit Läänela korraldab maakonna sportlaste ja spordi eestvedajate ning kogu maakonna spordivaldkonna tunnustamist. Selle raames tunnustas Spordiliit 15. jaanuaril maakonna sportlaste ja spordivaldkonna tunnustusõhtul ka sponsoreid ja vabatahtlikke.

Selle kategooriaga “Märgatud 2015”  tahab Spordiliit tunnustada neid, kes vabatahtlikuna kaasa aidanud erinevate võistluste korraldamisel ja kes panustanud rahalise toetusega maakonnas korraldatavat. Tunnustamisele võisid kandaate esitada kõik spordisündmuste korraldajad Läänemaal. 

Selles kategoorias esitati 6 kandidaati. 2015. aasta tegemiste eest tunnustati klaasmeenega ja Läänela tänukirjaga Avo Kirsipuud.

Avo Kirsipuu

Avo Kirsipuu (pildil. Foto Arvo Tarmula) on Kullamaa Spordiklubi sponsor, toetaja ,võistlustel kaasalööja.  Kooli võistlusteks pani välja auhindu. Tõi kooli sporditööks 15 korvpalli. Osaleb maijooksul. Kõige suurem teene on Kullamaa rattakrossi raja ettevalmistamine, korrastamine, märgistamine ja koristamine, sponsorite otsimine.


Teised esitatud kandidaadid

Swedbank AS on toetanud Haapsalus laste seas väga populaarset igasuvist jooksuvõistlust  2-12 aastastele lastele. Jooksuvõistlus toimus juba 13. korda. Osalejate laste arv sellel võistlusel on tavaliselt üle 230 (rekord 246). Igal aastal on Swedbank toetanud ürituse korraldust rahaliselt ja muretsenud korraliku auhinnalaua. Swedbanki töötajad osalevad ka ise võistluse korralduses, olles tegevad jooksuvõistluse ajal lastele lisategevuste  läbiviimisel ja lõpuauhindamisel.

Toivo Aardemaa. Hea inimeste tundjana olles ise spordimees, saab ta aru, kas abistamine on põhjendatud ja pikaajalist perspektiivi silmas pidades. Toivo tegeleb aktiivselt jääpurjetamisega. Tänu tema toetusele on mitmed Läänemaa sportlased  jõudnud Eesti noorte ja täiskasvanute koondisesse (nt. lauatennisistid Kristiina Seiton, Aaro Õismets, Toomas Vestli).

Silver Kingissepp on väga palju ära teinud panustades petangi arengusse Läänemaal oma isiklikku aega ja raha. Läänemaa petangiklubi on saanud üheks võimsamaks üle Eesti ja suuresti tänu Silverile.

Aariu Hanštein ja Marika Koit on tublid ja aktiivsed vabatahtlikud peaaegu kõikidel vehklemisvõistlustel.

Kõik esitatud kandidaadid said kutse spordipeole.