Kalender

Toomas Vestli võistles lauatennise noorte EM-il

 

Paar päeva hiljem sõitis Toomas Vestli aga juba Ostravasse noorte EM-le, kus tuli kadettide meeskonnas koos narvaka Artjom Hiiskuga 24. kohale, mis on eestlaste parim võistkondlik tulemus.

Üksikmängus oli Toomas eelringis vaba, esimeses võitis 4:0 Tom Hoffmanni (LUX), kuid 32 parema hulka pääsu matšis tuli vastu võtta 0:4 kaotus Joe Seyfriedilt (FRA). Kokkuvõttes 33.-64. koht, mis on oluliselt parem kui Toomase Euroopa reitingukoht 94.

Juulist alates on Haapsalu lauatenniseklubi (LTK) liige ja mängija ka Eesti parim noormängija Aleksandr Lušin, kes jõudis Ostravas esimesel juunioriaastal EMil 16. hulka, läheb nüüd kolmeks nädalaks treeninglaagrisse Saksamaale Magdeburgi klubisse, kelle eest mängib Bundesliga III divisjonis.

Saksamaale Kasseli klubisse läheb 1. septembrist aastaks Kristiina Seiton, kes saab seal soovi korral täielikult pühenduda lauatennisele. Klubi hoolitseb Saksa keele intensiivõppe ja elamise eest.

Hiinas Pekingis toimuvas treeninglaagris osalevad Haapsalust LTK-st Karin Talving, Toomas Vestli, Aaro Õismets ning treenerina Heikki Sool. Haapsalus koos St.-Peterburi lauatennisistiga peetavas laagris mängivad Kristiina Seiton, Mihkel Puhm ja Markus Mursal.