“TEISTMOODI” korvpalliturniir

3.jaanuaril 2016.aastal toimub Haapsalus esimest korda Eestis , võib-olla ka euroopas ja kogu maailmas I korvpalliturniir ” TEISTMOODI”.

Nagu  nimigi ütleb ” TEISTMOODI” on turniiri segu korvpallist ja sutsuke võrkpallist – korvpalli mängitakse FIBA reeglite järgi ,aga lõpptulemus nagu võrkpallis.

I korvpalliturniir ” TEISTMOODI”

#  Võistluse eesmärk.
Rikastada vaba aja veetmise võimalusi,pakkuda uusi väljakutseid,kohtuda uute ja vanade sõpradega.

#  Reeglid.
#  Mängitakse kehtivate FIBA reeglite järgi.
#  Kitsendused-muudatused s.t. TEISTMOODI
# Mänguaeg 4×5 minutit puhast aega,iga veerandaeg (geim) algab seisult 0:0 hüppepalliga.Kui veerandaja lõppedes on seis viigiline,mängitakse hüppepallist esimese tabamuseni (punktini).
# Mängitakse kolme veerandaja (geimi) võiduni ehk viiest parem.
# Veerandaegade seisul 2:2 tuleb mängimisele n.n.kiire lõppmäng,kus algviisik sooritab ühe(1) minuti jooksul vabaviskejoonelt  viskeid. Iga tabamus 1(üks) punkt,võidab rohkem tabamusi saanud võistkond.Viigilise tulemuse korral visatakse kordamööda kuni võitja selgumiseni, alustab mängust esimese korvi (punkti) visanud võistkond.”Kiires lõppmängus” võib algviisikumängijat vahetada kui:
                                                               # mängija saab 5(viis) isiklikku viga
                                                               # eemaldatakse mängust
                                                               # saab vigastada
 #   Osavõtt: võistkonna komplekteerimine on vaba,ühes võistkonnas max.10(kümme) mängijat.
                         3. Üldkorvide suhe

Turniir “TEISTMOODI” toimub 3.jaanuaril 2016.a. Haapsalus Wiedemanni Spordihoones algusega kell:11.00

Registreerida saab 15.detsembrini 2015.a. telefonil :5530921 Rudolf Lumiste või rudolf.lumiste@hotmail.com

Osalustasu 135€ võistkonna kohta,sisaldab
               # 4-5 mängu ja mängude teenindust
               # esimesele kolmele võistkonnale medalid ja karikad,
               # eriauhinnad parimatele
               # finalistidele saun
               # kohtumist uute ja vanade sõpradega.

Turniiri käigus tekkivad küsimused ja probleemid lahendab võistluste peakohtunik.