Kalender

Tasuta kepikõnni koolitus!

Eesti Kepikõnni Liidul on kavas ka 2017. aastal läbi viia projekt „Kepikõnni Ekspress 2017“. See on TASUTA!

Projekti raames tutvustatakse kepikõndi Eestimaa eri paikades (aprillist novembrini), kus toimuvad 1h 30 minutit kestvad seminarid, mis koosnevad 45 minutilisest teooria osast ja 45 minutilisest praktilisest kepikõnnist.

Kes soovib enda vallas/koolis/asutuses jne koolitust tellida, võtku kontaktidel ühendust.

Mida on vaja teada:
*koolituse soovijatel palutakse abi huviliste leidmisel ja teavitamisel planeeritavast üritusest, minimaalselt peaks koolitusel osalema 10 inimest; reklaamplakat/kuulutus teostatakse kepikõnni liidu poolt ning saadetakse elektrooniliselt;
* oooodatakse huviliste ettepanekut ürituse läbiviimise aja osas (soovitatavalt tööpäeva õhtud alates kella 18st;
* Oodatakse huviliste poolt tasuta ruumi/varjualuse (kehva ilma korral) leidmisel, kus läbi viia 45-minutilist koolituse teooria osa ja selle läheduses koheselt järgnevat 45-minutilist praktilist harjutuste osa (eelistatult terviserada, võib olla ka kergliiklustee).

Koolitused viiakse läbi Rahvusvahelise Kepikõnni Liidu (INWA) väljaõppe saanud treeneri René Meimeri poolt ja vastavalt Rahvusvahelise Kepikõnni Liidu huvijuhi koolitusstandarditele.

Käesoleva koolituskava läbinud saavad:
* teadmised kepikõnni varustuse valikust;
* ettekujutuse õigest kepikõnni tehnikast;
* algteadmised kepikõnni treeningust ja õpetamismetoodikast;
* võimaluse praktiliselt oma tehnikat parandada;
* läbitud koolituse kohta tunnistuse.

Selle projektiga loodab liit reaalselt parandada harrastuskepikõndijate tehnikat ning vältida sadu väikeseid terviseprobleeme, lisaks soovivad nad projekti abil suurendada inimeste motivatsiooni tegeleda liikumisharrastusega ja teha raskemaks mõte harjutuskord vahele jätta.

Koolitus on kõigile osalejatele TASUTA ning see sisaldab lisaks teadmiste ja praktiliste oskuste omandamisele trükitud infomaterjali ning vajadusel ka käimiskeppide laenutamist.

Võta julgelt ühendust: info@kepikond.ee