Kalender

Tallinna Mõõgal võistlevad ka läänlased

9.-11. novembril peetakse Tallinnas Kalevi Spordihallis ajaloos 49. korda vehklemisturniir Tallinna Mõõk, mis on ühtlasi ka naiste epee MK-etapp. Sündmustele saab kaasa elada ERR-i kanalite vahendusel.

Laupäeval, 10. novembril selgub Kalevi Spordihallis MK-etapi individuaalturniiri võitja ja pühapäeval, 11. novembril naiskonnavõistluse võitja. Mullu oli Eesti epeenaiskond kodusel etapil viies, tunamullu jättis suure auhinnamõõga koju. Individuaalselt tuleb Tallinna tiitlit kaitsma Mara Navarria Itaaliast, kes on ühtlasi ka valitsev maailmameister.

Võistluse peakorraldaja Jüri Salmi sõnul on tegemist suurepärase võimalusega elada vahetult kaasa Eesti naisvehklejate kohtumistele tippkonkurentsis. Kolmandat aastat järjest naiste epee MK-etapina peetaval turniiril astub võistlustulle 20 Maarjamaa sportlast, kokku on oodata Tallinna üle 200 vehkleja 40 riigist.

9. novembril, mil peetakse individuaalvõistluse eelringid, on kõigile sissepääs tasuta. Piletid 10. ja 11. novembril peetavale põhiturniirile on eelmüügis saadaval Piletilevi internetipoes ja müügipunktides. Kahe päeva passi hind on 10 eurot, soodushind õpilastele ja tudengitele 5 eurot. Igale piletile lisandub Piletilevi teenustasu vastavalt müügikanalile. Alla 12. a. ja pensionäridele sissepääs tasuta.

________________________________________________________________________________

VAHELUGU

________________________________________________________________________________

“See annaks ikka palju juurde, kui terve saalitäis rahvast oleks omadele kaasa elamas. Eesti epeenaised on aastate jooksul korduvalt spordipublikut mitmete tiitlivõistluste medalitega rõõmustanud ja kuuluvad favoriitide hulka ka tänavusel turniiril. Kutsun kõiki Kalevi Spordihalli meie naisvehklejaid ergutama. Jätame üheskoos mõõga koju!” lausus Salm.

MK-etapi Tallinna Mõõk otseülekanded teleekraanil ja spordiportaalis:

Laupäev, 10. november (naiste individuaalturniir)

14.10 – 15.15 ETV (kaheksandikfinaalid ja veerandfinaalid)
16.45 – 18.30 ETV (poolfinaalid, finaal ja autasustamine)

Pühapäev, 11. november (naiskonnavõistlus)

12.25 – 14.50 ETV2 (veerandfinaal ja poolfinaal)
16.00 – 18.20 ETV+ ( pronksimatš ja finaal)

MK-etapi otseülekanded ainult ERR-i spordiportaalis:

Laupäev, 10. november (naiste individuaalturniir)

9.00 – 11.40
12.00 -15.10

Pühapäev, 11. november (naiskonnavõistlus)

10.00 -11.00
11.15 -12.15

Tekst ERR