Kalender

Taebla Suvevolles võisteldi OÜ Bellfire auhindadele

Taebla Suvevolle 4.etapil võisteldi traditsiooniliselt OÜ Bellfire auhindadele.

Volletajaid oli seekord 46, neist mehi 27 ja naisi 19. Meestest moodustati  seitse võistkonda. Täisedu, 12 punktiga lõpetasid turniiri Lauri Loorits, Kristopher Aljaste, Taavi Käsk ja Paul Mihkel Maasalu. Teise koha tiim Peeter Simson, Glen Malinovski, Marko Olenko ja Andres Kukk kogusid 8 ning kolmandad, Maanus Jõevee, Urmas Liiv, Mattias Kaus ja Tanel Küünarpuu 7  punkti.

Naiskondade turniir peeti 5 tiimi vahel. Võrdse, seitsme punktiga kaheksast võimalikust lõpetasid. kaks võistkonda. Võitja selgitamiseks mängiti lisageim ja võiduni jõudis võistkond, kuhu kuulusid Triin Heilu, Reilika Pikerpõld, Grethel-Rosiine Simson ja Maigi Koppe. Teise koha võistkonnas mängisid Annabel Saar, Alice Alberg, Enge Edovald ja Kerda Ledis. Kolmandaks tuli kolmik Riina Suits, Evelin Merilainen ja Mirje Viimsalu.

 Nelja etapi järel juhib naistest Taebla Suvevollet 50-ne punktiga Riina Suits. Sirvi Pals kaotab 4 ja Triin Heilu 5 punktiga. Meestest hoiab liidrikohta 46 punktiga Lauri Loorits. Maanus Jõevee on kogunud 44 ja Kristopher Aljaste, Viljar Männamaa ning Peeter Simson 41 punkti. Mullu võitsid Taebla Suvevolle Greete Tikerpuu ja Kristopher Aljaste.

Suvevollet Taeblas korraldab Enn Kerge.

Jooksev ülevaade ja fotod FB/Taebla Volle