Taebla JK võitis FC Toompead

Mäng algas Taebla tugeva survega, kiirelt löödi kauglöögist 1:0. Värava autoriks oli Tanel Kruuspan. Toompea ei suutnud esimese 20 minutiga midagi suurt korda saata, siis hakkasid nemadki palli hoidma ja survestama, see ei kandnud aga vilja. Esimese poolaja keskel hakkas sadama ja sadu läks mängu lõpuks väga hulluks.

Teine poolaeg algas nagu esimenegi – Taebla surus, Toompea hoidis ära. Mängu lõpus löödi 5–10 minutiga kaks väravat. 2:0 sündis sisuliselt 1:1 olukorrast, kui Madis Plaas lõi palli esimese hooga pihta vastaste väravavahile Ivar Jurtsenkole ja sealt edasi väravasse. 3:0 tuli Toompeale väga õnnetult, kui TJK kaitsja lõi oma poolelt palli puhtaks, see põrkas vahetult enne vastaste väravavahti maha, lendas üle tema ning TJK ründaja Karol Tšarnetski suunas palli sisse.

Lõppseisuks jäi 3:0. Mäng oli viisakas, ilma kaartide ja suurema sõnasõjata.

Väljakukohtunik oli Tomi Rahula. Taebla Jk mängis kooseisus Jarmo Jaaku, Tanel Kruuspan, Targo Kruuspan, Tarvi Kruuspan, Kristjan Koppel, Jürgen Leega, Ken Sinkevicius, Günther Koppel, Marek Tapper, Kenno Vaatmaa ja Marek Korpe. Vahetusest sekkusid Renno Silde, Maarjo Bauman, Keiro Piirimäe, Karol Tšarnetski ja Madis Plaas.