Kalender

Taaselustati võrkpalliturniir „Suvehani 2014“


Sparta naiskond.

Võistlused toimusid turniirisüsteemis. Naisteturniiril tuli igal naiskonnal pidada kolm kohtumist ja täisedu saatis Tallinnast pärit Sparta naiskonda (Anniki Jaama, Monika Sild, Annika Loper, Virve Jõgeva, Helen Kalju, Piret Priimägi), kes saavutas turniiril esikoha.


Ridala SK naiskond.

Ühe kaotusega pidi leppima  Ridala SK naiskond, kes saavutas turniirl tubli teise koha.


Kolmanda koha saavutas korraldajaklubi VK Hani/Autel Büroo naiskond.

Meesteturniiril tuli igal meeskonnal pidada kuus kohtumist. Turniir osutus sedavõrd tasavägiseks, et kõike kuut mängu ei õnnestunud võita ühelgi meeskonnal. Päeva lõpuks oli kolmel meeskonnal võrdnearv punkte ja võitja selgitamiseks tuli hakata hoolikalt geime ja geimipunkte lugema, mille tulemusena  selgus ka tänavune võitja meeskond Ridala SK (Meelis Nukki, Priit Nukki, Silver Siht, Janno Tamsalu, Marko Õunas, Margus Krips, Georg Paaliste, Siim Siht).


Ridalale järgnes Audru/VK Tõusev


Kolmanda koha saavutas korraldajaklubi Välk/VK Hani meeskond.

Võrkpalliturniiri korraldas Võrkpalliklubi Hani ja turniiri peakohtunik oli Madis Raudsepp.

Võrkpalliturniiri toetasid: Haapsalu linn, Spordiliit Läänela, Haapsalu Linna Spordibaasid, 3r Computers, Silfer, Halukalur, Noarootsi Noavabrik, Rannavesi Ehitus, Autel Büroo, Lääne Teed.

Korraldajate soov on järgmisel aastal taas korraldada suvehani turniir ja muuta see üheks suviseks traditsiooniliseks võrkpalliturniiriks.

Kohtumiseni võrkpalliturniiril „Suvehani 2015“