Eesti välkmale meistrid on Ottomar Ladva, Margareth Olde ja Anto Remmel!

Tulemused:

Mehed: 1. Ottomar Ladva (T. Truusi MKK) [11p], 2. Vadim Moiseenko (RUS) [10,5p], 3. Jüri Krupenski (Vabaettur) [10p], 4. Andrei Šiškov (T. Truusi MKK) [9,5p].

Naised: 1. Margareth Olde (Kadrioru MK) [9,5p], 2. Grete Olde (Kadrioru MK) [6,5p], 3. Anaid Hanzatjan (Vabaettur) [6p].

Seeniorid: 1. Anto Remmel (SK Reval-Sport) [10,5p], 2. Kalle Peebo (Tartu Kalev) [9p], 3.-4. Tõnu Truus (T. Truusi MKK), Stepan Ivanov (MK Chess Continent) [8,5p].

Meeste arvestuses võitis Eesti meistrivõistluste hõbemedali J. Krupenski ja pronksmedali A. Šiškov, sest teise koha saavutanud V. Moissenko ei ole Eesti maletaja. Seenioride arvestuses saavutas pronksmedali T. Truus, kes omavahelises kohtumises võitis S. Ivanovi.