Kalender

Suvevolle võitjad on Kadi Lehtpuu ja Keiro Jõgisalu

Taeblas peeti Credit24 suvevolle 2015. aasta viimane, 7.osavõistlus ja ühtlasi selgusid  ka hooaja kokkuvõttes lõplik paremusjärjestus. 7.etapil tehti vollesarja ajalugu.
 
Esmakordselt tõusis etapi võitjaks välismaalane, kelleks oli Soome vabariigi kodanik Iina Anunti. Temaga koos mängisid naiskondade turniiri võitnud tiimis Kadi Lehtpuu, Evelin Merilainen ja Kärolis Kungla. Meeste turniiril võitjate seas on nüüdsest ka teadlane, tehnikadoktor ja TTÜ dotsent Hendrik Naar, kelle meeskonnakaaslasteks olid Keit Jõgisalu, Lauri Lilleoks ja Madis Jõgisalu. Tuntumad volletajad, kes varasemalt on Taeblas etapi võiduni jõudnud on Eesti rahvuskoondise nurgaründaja Robert Täht ja teatri- ja filminäitleja (film “Nullpunkt”) Reimo Sagor.  
 
19899818601_db72ab8979_k
 
Sarja kokkuvõttes võitis vollesarja naiste arvestuse Kadi Lehtpuu 86 reitingupunktiga. Ühe silmaga kaotas Maret Valk. Järgnes Kaidi Talts, kes sama punktide arvu juures(77) edestas  Eveli Maripuud tänu suuremale etapi võitude arvule hooajal.
 
Meeste parimana kogus Keiro Jõgisalu 86 punkti. Järgnes Keit Jõgisalu 75 ja Lauri Loorits 72 punktiga. Noorte arvestuse võitis Lauri Loorits, veteranidest Aivar Pärnpuu ja perekondadest Madis, Keit ja Keiro Jõgisalu. Hooaja jooksul lõi Taeblas vollesarjas kaasa ja teenis reitingupunkte 24 naist ja 52 meest.
 
Hooaja kokkuvõttes Credit24 suvevolle Taebla osavõistluse parimaid toetasid väärikate auhindadega AS Nordic Lumber, OÜ Nevi ja Kultuurkapitali Läänemaa ekspertgrupp. 
 
7.etapp https://flic.kr/s/aHskg2sCtg

Paremate autasustamine https://flic.kr/s/aHskd81J1T