Super Skypark Miniliiga maakondlik turniir võrkpallis

Minivõrkpallivõistlused Läänemaa koolide vahel toimusid 21. veebruaril Panga spordihoones. Turniir on mõeldud IV-VI klasside õpilastele. Mängupiirid on väiksemad, võrk madalamal ja väljakul on korraga 4 mängijat ühest võistkonnast.

Osa võttis viis tüdrukute ja viis poiste võistkonda. Tüdrukutest olid kohal Oru Kool (kahe võistkonnaga), Ridala Põhikool, Taebla Põhikool ja Haapsalu Linna Algkool. Poiste võistkonnad olid Haapsalu Põhikool, Haapsalu Linna Algkool, Oru Kool, Palivere Põhikool ja Ridala Põhikool.

Mängud viidi läbi turniirisüsteemis. Mängiti kahel väljakul korraga. Kohtumised olid kahegeimised ja 21 punktini kahe punkti vahet arvestamata.

Poistest viis seekord karika koju HLA võistkond, kes võitis kõiki võistkondi. II ja III koha mäng oli Oru ja Palivere vahel. Mäng oli väga tasavägine, kumbki sai ühe geimivõidu. Oru sai kahe geimi peale ühe mängupunkti rohkem ja tänu sellele hõbemedalid.

HLA, I koht

HLA poiste võistkond: Andero Arro, Andero Sommer, Kristo Kaus, Robin Mäesalu ja Mihkel Tameri. Õp. Kadri Kaljuvere.

Oru Kool, II koht

Palivere Põhikool, III koht

Tüdrukute mängud olid kõik üsna tasavägised. I ja II koha pärast läks lahinguks Oru1 ja Ridala vahel. Mõlemad geimid võitis napilt Oru1 ja näppas eelmise aasta võitjate ees karika. III ja IV koht selgus Taebla ja Oru2 omavahelises kohtumises. Tulemus 1:1. Oru2 kogus kahes geimis kaks mängupunkti rohkem ja võitis seega pronksmedalid.

Oru Kool 1, I koht

ORU1 tüdrukute võistkond: Triin Saar, Siret Põldes, Karolin Karm, Merilin Viik ja Maria Lusmägi. Õp. Renno Silde.

Ridala Põhikool, II koht

Oru Kool 2, III koht

Võistlejaid autasustati Eesti Võrkpalli Liidu diplomi ja medaliga. Võidukarikad pani välja Lääne Maakonna Spordiliit Läänela.

Aitäh kõigile osavõtjatele ja õpilaste juhendajatele!

Tekst: Pille Raudsepp

Pildid: Martin Salf