Kalender

Spordinädalal me kõnnime oma tervise heaks

Spordinädal 2021 toimub 23. – 30. september. EOK kampaania „Vaktsineeri ennast laiskuse vastu!“ kutsub osalema Spordinädalal.

23.-30. septembril tähistatakse nii Eestis kui kõikjal Euroopas seitsmendat korda Spordinädalat. Käesoleval aastal on Spordinädala hüüdlauseks „Vaktsineeri ennast laiskuse vastu!“, mis kutsub üles inimesi liikuma ning Spordinädala sündmustel osalema.

Spordinädal 2021 tegevustesse on kaasatud suur arv erinevas vanuses osalejaid paljudest eluvaldkondadest. Eelmisel aastal registreeriti Spordinädalal Eestis 192 955 osaluskorda, mis teeb sellest suurima liikumist ja tervislikke eluviise propageeriva sündmuse Eestis. Rohkem infot saab lugeda aadressil www.spordinadal.ee.

Koostöös Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liiduga toob Spordiliit Läänela huvilisteni 4 treeningut. Huvilistena on oodatud 50+ vanuses inimesi Paralepa ja Palivere metsa liikuma. Loomulikult võivad osaleda ka nooremad!

25. ja 26. septembril saab Paralepa liikumisrajal nautida vedrukeppidega trenni Ülle Lassi eestvedamisel. Kellel oma vedrukeppe ole, saab kohapeal laenutada. 

29.septembril võimalus Palivere liikumisradadel ka proovida vedrukeppidega kõnnitreeningut. Samuti võimalus Mati Kallemetsa juhendamisel õppida mobiiliga orienteeruma.

Treeningute kellaajad leiad plakatilt. Paralepa treeningutel koguneme Haapsalu Seikluspargi juures parklas. Paliveres saame kokku üleval mäe otsas soojaku ees.

Treeningud on osalejatele tasuta. Vaja vaid enda tulekust ette teatada spordiliit@laanesport.ee postile. Seda just seepärast, et vedrukeppe on laenutada vaid piiratud kogus ja korraldajad teavad siis sooja teed ja muud meelepärast suutäit organiseerida.

Osalejatele tagasihoidlik kingitus!

Info, kõik küsimused ja registreerumine treeningutele: Ülle Lass, spordiliit@laanesport.ee, Mob 5171746

Mitte kunagi pole hilja liikumisharrastusega tegelema hakata! Kõnnime Sinu tervise heaks ja laiskuse vastu!

PS1! Jälgime Terviseameti kehtivaid nõudeid!

PS2! Mine ka Läänemaa Seiklusorienteerumise radadele: https://www.laanesport.ee/laanemaa-seiklusorienteerumine-2021/