Kalender

Sõprade Liigas on sügisel võisteldud juba kolmel alal

Sõprade Liigas on sügisel võisteldud juba kolmel alal – segway, petank ja bowling.

Segwayga alustasime oma sügishooaega. Ala oli uus ja enamus polnud selle masinaga enne sõitnud. Oli nalja ja naeru. Kõige tähtsam oli see, et kõik said hakkama. 

Meeste kiiremad rajal olid Kristjan Murik (Läänlased), Kaspar Almers (Rock Nektar) ja Riho Ots (Paralepa). Naiste esikolmikusse sõitsid ennast Heliko Nukki (Wildwest), Kädi Sas (Talukad) ja Ivika Raudsepp (HKHK). Veteranide arvestuse tublimad olid Elo Volmer ja Aap Uspenski (Hawaii Express Team).  Segwayrajal oli kokkuvõttes parim võistkond Wildwest.

Petanki mängiti kahel õhtul. Mängiti Šveitsi süsteemis, st kõik võistlejad said mängida ühepalju mänge. Naistest võitis Elo Volmer, kes oli ka parim naisveteran. Teise koha mängis välja Marge Mägi (Hawaii Express Team) ja kolmas oli Jelena Turevitš (Haapsalu Põhikool). Meeste esikolmiku moodustasid Märt Lindsalu (Haapsalu Korvpallikool), Sander Siht (Wildwest) ja Marko Ulla (Rock Nektar). Tublim meesveteran oli Aivar Sein (Haapsalu Linnavalitsus). Alavõit läks Rock Nektarile. 

3. oktoobril mängitud bowlinguturniiril sai igaüks veeretada kuule ühe vooru jagu. Lihtsalt osalejate arv ei võimaldanud enamat. 

Meestest veeretas parima punktisumma Aap Uspenski (Hawaii Express Team). Tema oli ka parim meesveteran. Teise koha saavtas Harri Jõessar (Haeska Külaselts) ja kolmas Tanel Valgre (Paralepa). Naiste esikolmik – Kaja Mander (NKK), Annika Mändla (MAHEK) ja Endla Antsve (Hawaii Ekspress Team). Endla oli ka parim naisveteran. Võistkondade arvestuses sai võidu Hawaii Ekspress Team. 

Tulemusi näed SIIN. 

Pildigaleriid leiad SIIT. 

Võisteldud on 13 alal. Jäänud on veel 4 ala. üldtabeli päris seis saab selgeks siis kui on alad läbi. Võistkondliku paremusjärjestus selgub 12 ala kokkuvõttes. Hetkel tundub küll, et Rock Nektarit ei püüa enam keegi. 

Järgmine ala – laskmine – toimub 18. oktoobril spordihoone lasketiirus. Peakohtunik on Mati Seppi.  Reedel kella 12ni saavad sarjas osalevad võistkonnad ennast kirja panna SIIN.