Kalender

Selgusid Läänemaa esimesed sulgpallimeistrid

 

“Algul registreerisin 12 osalejat, võistluspäeva hommikul pidin tabeli täiesti ümber tegema,” ütles Pappel-Loonde. “Aga olen sulgpallurite suure hulgaga
väga rahul.” Osavõtjate ja publiku vastukaja oli korraldaja sõnul igati positiivne ja juba tuntakse huvi järgmiste võistluste vastu.

Pappel-Loonde usub, et potentsiaalseid võistlustel osalejaid on Läänemaal tegelikult veelgi rohkem. “Arvan, et seekord sai paljudel takistuseks ebakindlus,” ütles ta. Sellest üle saamiseks antakse sulgpalliharrastajatele võimalus end aprilli lõpus uuesti proovile panna. Pappel-Loonde kinnitas, et ükski algaja ei peaks pelgama võistlustest osavõtmist. “Tegemist on ikkagi mänguga,” ütles ta.

Siiski ei saadud naiste vähese osaluse tõttu mängida naispaaris- ja segapaarismänge. Seetõttu peeti võistlused ühes klassis, üksteise vastu võisid võistelda segapaar ja meespaar.

“Peaasi on see, et kõik said mängida ja kogeda võistlussulgmallimängu, mis on kordades kiirem, kui inimesed ette kujutavad. Näiteks on maailmarekord sulgpalli liikumiskiiruses 411 km/h,” ütles Pappel-Loonde.

alt
Raigo ja Kulle Vali.

Esimestel Läänemaa sulgpallivõistlustel mängisid end esikohale Raigo ja Kulle Vali, teiseks tulid Knud Jessen ja Henri Erik ning kolmandaks Mehis Ehanurm ja Priit Varul.

Võistluste korraldaja avaldas tänu koostöö eest Haapsalu Spordibaaside juhatusele ja personalile.