Selgusid Läänemaa meistrid lauatennises

Laupäeval toimunud Läänemaa lauatennise meistrivõistlustel tuli kolmekordseks meistriks Aaro Õismets.

Üksikmängu finaalis alistas ta 3:1 Heikki Soola, pronksimängus võitis Eduard Brok 3:1 Ainar Kuusemetsa ning valmistas väikse üllatuse medalivõiduga, kuna ei plaaninud üksikmängus üldse osaleda.

Naistest tuli meistriks Janely Vestli, kes võitis finaalis Anna Chizhevichi 3:1. Katrina Talving võitis kolmanda koha mängus Trinity Õismetsa 3:0.

Naispaarismängu kulla võitsid Talving-Chizhevich, hõbeda Vestli-Õismets ning pronksivõiduga üllatasid noorukesed Sandra Prikk-Kairit Talving.

Meespaaride esikolmikus olid Aaro Õismets-Keiro Ristikivi, Ainar Kuusemets-Heikki Sool ning Allex Rummel-Kaaro Saatmäe.

Segapaaris said finaalivõidu Trinity ja Aaro Õismets alistades 3:1 Chizhevich-Sool. Pronksimängus võitsid Vestli-Brok 3:1 Talving Katrina-Ainar Kuusemetsa.

Eriauhinnad said vanuseklasside parimad Joonas Vestli, Keiro Ristikivi, Mike Kolesov, Pärtel Ruut, Allex Rummel, Sandra Prikk. Osales 20 mees- ja 16 naislauatennisisti.