Kalender

Selgusid Läänemaa Koolispordi Liidu meistrid lauatennises

Teisipäeval selgusid “Koolipinks kõigile“ raames toimunud Läänemaa Koolispordi Liidu meistrid lauatennises.

Võistlema tuli 38 harrastajat 5-st koolist. 1.-5. klassi poiste esikolmikus olid Tomi Priske, Oscar Notton ja Ralf Loorens (kõik Oru koolist). Priske ja Notton said õiguse esindada Läänemaa koole vabariiklikul “Koolipinks kõigile“ finaalis 17. märtsil Tallinnas. Tütarlaste samas rühmas oli Marta Sool (HPK) ainuke võistleja ning mängis kaasa poiste turniiril, kus sai kõigist jagu.

Ka poiste 6.-9. klassis võidutsesid Oru kooli poisid: võitis Gregor Suslov, teine Kristofer Laanberg ja kolmas Enrico Järvesaar (Ridala kool). Võistkondlikult järgnesid Oru koolile HPK (Gerdo Adli ja Kaspar Järvi) ja Ridala (Enrico Järvesaar ja Mattias Priinits). Tütarlastest tuli võitjaks Sandra Prikk (HPK), teine Annabel Lamp (HPK) ja kolmas Karola Parel (HPK). Võistkondlikult võitis HPK I (Prikk, Lamp) ja teine HPK II (Parel ja Keira Krikk).

10.-12. olid võistlemas 15 huvilist Läänemaa Ühisgümnaasiumist. Neidude parim oli Karolin Aru, teine Ines Ira ja kolmas Kai Kurisman. Noormeestest tuli võitjaks Markus Põru, teine Pärtel Ruut ja kolmas Otto Villem Valdmann. Seega esindavad Läänemaad Oru kool ja LÜG mõlemad 2 võistkonnaga ning HPK ühe võistkonnaga.