Kalender

Selgusid koolispordi meistrid 4.-5.klasside rahvastepallis

Üheksandal  novembril Wiedemanni spordihoones toimunud Läänemaa KSL rahvastepalli võistlustest võttis osa poistest kuus ja tüdrukutest seitse kooli.

Haapsalu Linna Algkooli poisid I koht

Poisid mängisid kõik omavahel läbi. HLA võitis kõik mängud ja sai turniiri võitjaks. Ühe kaotusega tuli teisele kohale Taebla põhikool ja kolmandaks jäi Lihula kooli võistkond. HLA võistkonnas mängisid Rasmus Kuusik, Morgan Harold Madiberg, Oliver Mark, George Raatpalu, Martin Oliver Kollom, Arti Viispert, Mathias Zimmer ja Reio Söderholm (õp. Aavo Tomingas). Peale nimetud koolide olid võistlemas veel HPK, Uuemõisa ja Ridala põhikooli poiste võistkonnad.

Taebla poisid II koht

Lihula poisid III koht

Tüdrukud mängisid kahes alagrupis. Alagruppidesse paigutus loosiga.  Esimesest alagrupist said edasi lõpumängudele Uuemõisa algkool ja Oru põhikool ning teisest alagrupist Taebla ja Ridala põhikool. Tasavägistest kohtumistest väljus võitjana Oru, teiseks jäi Uuemõisa ja kolmandaks Taebla. Ridalal tuli leppida neljanda kohaga.

Oru Kooli tüdrukud I koht

Oru võistkonnas mängisid Kirke Kuus, Carola Liiv, Krisse-Liise Mastakov, Emily-Saskia Pets, Anete-Rotal Rakur, Reti Randoja, Akneliina Luur ja Agata Brete Jõpiselg (õp. Renno Silde). Tüdrukute võistkondadest olid võistlemas veel Lihula, HLA ja HPK võistkonnad.

Võistluste peakohtunikud olid Laine Küttim ja Pille Raudsepp. Mänge juhtisid Ridala Põhikooli õpilased.

Uuemõisa tüdrukud II koht

Taebla tüdrukud III koht