Kalender

Selgus Läänemaa jalgpalliliiga võitja

 

Osaleda tohtisid ka jalgpallurid, kes osalevad Eesti jalgpalli meistrivõistlustel, kuid seda piirangutega. Võistlustest võttis osa viis meeskonda: FC Haapsalu Harrastajad, Massachusetts, Admiral, Länchester Sporting ja AC SPORT.

Võitjameeskonnas FC Haapsalu Harrastajad mängis lisaks harrastusjalgpalluritele ka Läänemaa Jalgpalliklubi mängijad Mark Kolosov, Aleksandr Molkov ja Aleksandr Kovtun. Aleksandr Molkov tuli ka võistluste edukaimaks väravakütiks 43 väravaga.

Teisele kohale tuli Massachusettsi jalgpallimeeskond. Lisaks jalgpallile on Massachusetts pannud välja edukaid meeskondi korvpallis ja bowlingus. Massachusettsi koosseisu kuulusid Läänemaa Jalgpalliklubi mängijatest Vladislav Šikirjavõi, Aare Avila, Leonid Bragin, Bert Rotberg, Raiko Tähhe ja Ralf Makienko.

Kolmandana lõpetas Admiral. Admirali koosseisu kuulus Taebla JK väravavaht Hendrik Siht, kes valiti ka turniiri parimaks väravavahiks. Lisaks Sihtile kuulus Admirali koosseisu ka Läänemaa Jalgpalliklubi keskkaitsja Rener Uibopuu.

Neljandale ja viiendale kohale tulid vastavalt Länchester Sporting ja AC SPORT. Võistluste peakohtunik Aavo Tomingas lubas, et turniir saab toimuma ka järgmisel aastal.

Bert Rotberg