Läänemaa jalgpalliklubi võitis SJK Leisi 8:1

Võit tõstis Läänemaa jalgpalliklubi tabelis lähimatest rivaalidest JK Retrost ja Kernu JK Kadakast 3 punkti ettepoole.

Ühemehelises vähemuses alustanud SJK Leisi jäi kohe varakult kaotusseisu, kui Leonid Bragin mängis end paremalt äärelt kaitsjast mööda ning saatis karistusalla terava palli, mille Vladislav Šikirjavõi paari meetri pealt sisse lõi. Mõned minutid hiljem suurendas eduseisu Mark Kolosov löögiga karistusala äärest, mille Leisi väravavaht läbi näppude sisse puterdas. Pärast seda jätkas Leisi täiskoosseisus.

Peatselt läks Läänemaa JK 3:0 juhtima, kui peaaegu identselt esimesele väravale andis Bragin terava söödu äärest Šikirjavõile, kes taas kord pidi palli paarilt meetrilt sisse lööma. Enne esimese poolaja lõppu lõi Bragin oma hooaja teise värava Aleksandr Molkovi läbisöödust. Vaheajale mindi läänlaste 4:0 eduseisul.

Teise poolaja alguses suutis SJK Leisi kontrarünnakust ühe värava tagasi lüüa, kuid minut hiljem vastas Mark Kolosov oma mängu teise väravaga. Ligi viis minutit hiljem viis Läänemaa JK 6:1 juhtima Leonid Bragin oma teise väravaga.

Enne mängu lõppu lõi Mark Kolosov veel kaks väravat, saades läbisöödud Vladislav Šikirjavõilt ja Kristopher Aljastelt. Sellega oli vormistatud ka mängu lõppseis: Läänemaa jalgpalliklubi 8 – 1 SJK Leisi.

Läänemaa jalgpalliklubi eest mängisid Erik Merilaine, Bert Rotberg, Rener Uibopuu, Talis Tamm, Tarvo Manni, Vladislav Šikirjvõi, Aleksandr Kovtun, Raiko Tähhe, Leonid Bragin, Aleksandr Molkov ja Mark Kolosov. Vahetusest sekkusid Martin Viilma, Ken Sinkevicius, Ergo Ollema, Mart Pulst ja Kristopher Aljaste.

Läänemaa jalgpalliklubi järgmine mäng toimub 15. septembril kell 14 võõral väljakul Lihula JK vastu. Järgmine kodumäng peetakse 29. septembril kell 12, kui võõrustatakse Keila JK II.