Kalender

Risti lõpetas Nõva võitude seeria

Pühapäeval, 1. märtsil peetud Rannarootsi Läänemaa korvpalli meistrivõistluste kuuendas voorus lõppes Nõva võistkonna paar aastat kestnud edu, sest alla tuli vanduda Ristile.

Mullused finalistid Nõva ja Risti pakkusid võistluste peakohtuniku Rudolf Lumiste sõnul päeva kõige nauditavama korvpallietenduse. Risti omas küll väikest initsiatiivi, juhtides enamiku mänguajast, kuid omad võimalused olid ka Nõval. Paar lohakat pallikaotust kustutasid aga Nõva lootused. Mängu lõppskooriks oli 80:68 Risti kasuks.

Lihula/Ostom alistas 85:76 Läänemaa spordikooli. Lumiste sõnul olid koolipoisid mänginud südika partii, aga puudu jäi väheke õnnest ja kogemustest. Cipax alistas hiidlaste Askuse 113:58. Lumiste ütles, et Askuse põhimängijaid polnud kohal, sest nad mängisid valdade mängudel ja seetõttu ei olnud Cipaxil võitmisega probleeme.

Turniiritabelist selgub, et praeguseks on kindlad Lihula 6. ja Läänemaa spordikooli 7. koht. Ülejäänud kohtadele ja play offi asetusele tuleb viimases voorus pingeline võitlus. Põhiturniiri võitja jõuab otse poolfinaali.

Rannarootsi Läänemaa korvpalli meistrivõistluste 7. voor peetakse 15. märtsil Haapsalu Wiedemanni spordihoones. Kell 12 kohtuvad siis Cipax ja Läänemaa spordikool, kell 13.45 Risti ja Askus ning kell 15.30 Haapsalu korvpallikool ja Nõva.

6. vooru resultatiivsemad mängijad:

Läänemaa spordikool: Mikk Päeske (23 punkti)

Lihula/Ostom: Rainer Tükk (34 punkti ja 14 lauapalli)

Cipax: Gejor Ender (39 punkti) ja Ragnar Koppel (33 punkti)

Askus: Leemet Käär (24 punkti ja 20 lauapalli)

Risti: Henri Ahven (22 punkti)

Nõva: Andreas Märtson (19 punkti)

 

Tabeliseis peale 6 vooru:

1.-3. Haapsalu korvpallikool (4 võitu ja 1 kaotus; 9 puntki)

1.-3. Risti (4 võitu ja 1 kaotus; 9 punkti)

1.-3. Nõva (4 võitu ja 1 kaotus; 9 punkti)

4. Askus (3 võitu ja 2 kaotust; 8 punkti)

5. Cipax (2 võitu ja 3 kaotust; 7 punkti)

6. Lihula/Ostom (1 võit ja 5 kaotust; 7 punkti)

7. Läänemaa spordikool (5 kaotust; 5 punkti)