Kalender

Ridalas toimus 23. jüriööjooks-matk

Sel korral oli osavõtjaid 202, 111 naist ja 91 meest. Kõige rohkem oli naisveterane (35). On heameel, et seekord oli tavapärasest rohkem ka meesveterane (13). Kõige vanem osavõtja oli 70-aastane Tauno Hüvarinen Jõõdrest ja tema läbis raja 28 minutiga. Rõõmu teeb see, et paljud vanemad sammusid rajal koos oma väiksega, mõni lausa vankris või tõukerattal. Iga osavõtja sai Haapsalu Trükikojas kaunilt kujundatud osavõtja diplomi, joogi ja saiakese.

Kuuendat korda võttis üldvõitja karika Igor Skatško (20, pildil keskel) Haapsalust (õpib Tallinna Tehnika Kõrgkoolis), aeg 15.29,0. Naiste üldkarika viis koju üldjärjestuses üheksandana lõpetanud 15-aastane Hanna-Liisa Salf Haapsalust, aeg 20.00,0.

Medaleid jagati 8 vanuseklassis (N ja M eraldi).

Vanuseklasside võitjad:

Kuni 8 – Annabel Pärnpuu ja Marten Jõeleht

9 -10 – Kai Kurisman ja Rait Mägi

11 – 12 – Maily Märss ja Sander Kriit

13 – 14 – Heelika Toom ja Jarmo Lempe

15 – 16 – Hanna-Liisa Salf ja Targo Kokvel

17 – 21 Piia Tomingas ja Igor Skatško

N 22-34 – Tiina Tõniste, M – 22 -39 – Henry Suurküla

Veteranid – Ly Märss ja Vambo Oolberg

Peale selle said tunnustatud aktiivsed pered, kus oli osalemas vähemalt kolm oma pere liiget. Neid oli kokku 22. Kõige suurema liikmete arvuga olid esindatud perekonnad Kokvel (7) Käplast, Pärna (5) Võnnust, Raadla (5) Taeblast ja Kurisman (5 Võnnust). Kõiki aktiivseid peresid premeeriti kringliga.

Jätkub traditsioon, kus peetakse arvestust viis viimast aastat järest osavõtja üle. Seekord tuli välja anda 70 ergutusšokolaadi. Maiuse said julge pealehakkamise eest ka kõik kuni 9-aastased lapsed ja neid oli lausa 40.

Sündmust aitasid korraldada vabatahtlikud Ridala Põhikoolist ja Ridala vallavalitsusest. Suur aitäh kõigile abilistele ja au ja uhkus osavõtjatele.

Pildid

Sündmust toetas Lääne Maavalitsuse tervisedenduse projekt

Kirjutas Pille Raudsepp