Kalender

Rapla sprint sõideti tõeliselt kuumades oludes

Laupäeval 7. mail,toimus Rapla kardirajal  järjekordne sprindi etapp, mis oli 5. sarja etapp ja millele oli tõeliselt suvise ilma valmistanud ilmataat. Võistlejaid oli eelregistreerinud 87 ja kohapeal registreerus veel 1 võistleja.

Läänemaa sõitjaid oli kohal 13 ja meile tuli ka kolm poodiumi kohta.

J-16 klassis oli 6-st võistlejast 3 Läänemaalt. Kuigi meie sõitjatel seekord asja poodiumile ei olnud andsid nad endast kõik parima ja parandasid voorude lõikes oma aegasid. Meie parim noor oli Marcus-Indrek Simmer – 4, Jako Allika – 5. ja Cärolyn Soidla (kes sõidab poistega võidu vene tehnikaga ehk siis VAZ tüüpi autoga) 6.

2WD-V klassis sõitis Toomas Lemberg. Vaatamata sellele ,et ta tegi head sõitu pidi ta tunnistama nooremate võitu ning tulemus oma klassis viimane.

2WD-S poodium Marko Kukuški 2

Üks tuline heitlus läks lahti 2WD-S klassis, kus koos kõik rivaalid ja nii sõideti kahe esimese vooru järjestus välja Andrek Põllumäe, Marko Kukuškin ja Kaspar Kasari. Kaks esimest lõpetasidki vastavalt .1 ja 2. kohaga. Kolmandas voorus üllatas Eero Labotkin ja lükkas Kasari poodiumilt välja. Valmar Gilden oli – 5. ja Lembit Madissoo – 26.

Rapla SU esikolmik 2016

SU klassis oli meie poisse stardis 13-st  koguni 6 ja lõpuks oli esikolmik Egert Jakobi – 1.,kes kindlustas kahe esimes vooru võiduga omale esikoha, Aivo Täpsi – 2.  ja rehviprobleemiga maadelnud Kalle Kruusma väga pingelise kolmanda koha sõidus – 3. Martin Jaanus, kes sõitis tõusvas joones oli 5. Bruno Jakobi, keda kimbutavad juba teist võistlust järjest tehnilised probleemid, suutis sõita välja 10. koha. Hillar Kruusma, kes muidu sõidab ka V-60 klassis oli seekord noortega koos sõites 11. ja Andres Kruusmale jäi 12. koht.

21. mail ollakse stardis Hiiumaal Kärdla sprindil. See on jälle mitme sarja etapp.

Kirjutas Kalle Kruusma