Meeste poolfinaalid:  Nõva  –  Askus   102  :  60

Nõva “püss” paukus taas!!! Kui mullu oli Nõva korv kinni kaanetatud nagu Haapsalu tagalaht talvel (meenutuseks kolmeseid 27-st. tabas vaid 3),siis nüüd paugutati mõnuga. 35-st sooritusest tabas lausa19 ehk 54,3% ja esimene finalist oli tõsiasi.

Tradilo –  Korvpallikool  87  :   91

Tradilo :  Gejor Ender  34.p.
                                   Korvpallikool : Dimitri Tserepanov 20 .p.

Teine poolfinaal oli täis traagikat. Võrdsed meeskonnad, kus võitu väärinuks mõlemad, aga spordis saab võita vaid üks. Punkt-punkti mäng. Poolteist minutit enne lõppu sai Tradilo viiepunktilise eduseisu, aga ühtäkki jäi rünnak seisma. Tehti tobedaid pallikaotusi ja nii see finaalikoht kaduski.Tehniline protokoll näitas, et meeskonnad olid võrdsed aga……Tradilo tabas vabaviskeid 26st vaid 8 ehk 30%. Korvpallikoolil olid samad näitajad 35st tabas 25 ehk 71.4%.

Naiste  III  –  IV  koht   Askus :  Haapsalu   57 : 28

Askus:  Maria Reinu 28.p
                      Haapsalu: Leelo Paju 19.p.

Naiste   I  –  II   koht    Noarootsi – Lihula  31 : 56

Noatootsi:  Merilyn Närep  15.p.
                       Lihula:  Krislin Saag  22p.

Lihula naiskonnas mängisid Katrin Lehtpuu, Katrina Iherman,Carina Jurs, Ave Veldt, Inga Rennit, Piret Hallik Sass, Krislin Saag, Kristel Talv, KerstinTimmermann. Naiskonna treener Liana Piirsoo.

Turniiri resultatiivseim mängija oli Merilyn Närep Noarootsi naiskonnast 59 punktiga

Korvpallikool : Robert Lilleõis 17.p.;12 lauda

Vanade rivaalide kompromissitu heitlus kestis 27 minutit, mil korvpallikool juhtis viimast korda 57:56. Nõvakatel õnnestus vendade Orumaade eestvedamisel ja kaasaelava publiku toel teha 10:0 vahespurt, millest Korvpallikool enam ei toibunudki. Viimased 13 minutit Nõvale 42:18 ja meistrikuld oli tõsiasi.
Nõva meeskonnas mängisid Rauno Ollemaa, Ergo Orumaa, Ove-Kristjan Kallas, Ardo Jürjer, Reno Orumaa, Raiko Orumaa, Argo Orumaa, Paul ÖÖbik, Andeas Märtson, Aksel Erit, Timo Aavik, Mart Kihulane Meeskonna treenerid Ermo Suurkuusk ja Kalle Orumaa.

Resultatiivseim mängija : Argo Orumaa Nõvalt   150 punkti

Parim lauapallide hankija :Raiko Orumaa Nõvalt  76 lauda

Publiku peaauhinna – Pärnu TerviseSpaa tuusiku võitis andunud korvpallifänn Lembit Kivistik.