Kalender

Rakser Rannarootsi rattasõitude võitja otsustasid sentimeetrid, kuid Orul võitis Jaanus Müür

Renek Loorensi valitud huvitav 19,5 km pikkune rada meeldis paljudele ja osutus jõukohaseks 90-le ratturile. Üle 40-aastaste veteranide esikolmikus olid Agu Lehemaa (37.37), Agu Simulask (38.28) ja Ain Heeringas (39.44). 

Naistest oli parimad Liina Kasela (45.49, kokkuvõttes 30. koht), Kadri Lukk (46.23) ja Krista Hein (47.13), naisveteranidest Urve Sündema (46.28), Helina Evert (47.36) ja Piia Jaaksoo (48.38).  

Kiireim poiss oli Robin Pruul (46.23), järgnesid Kristo Simulask (50.24) ja Raul Paju (53.41) ning kiireim tüdruk Karin Vaalma (1.01.42), ja Karolin Kängsepa (1.01.44) ja Liisalota Krooni (1.03.20) ees. 

Parim võistkond oli Jalgrattaklubi Paralepa koosseisus Üllar Mikk, Andrus Tammistu, Kaivo Lomper ja Agu Lehemaa. Teiseks tuli Põldotsa Rahvaspordiklubi I ja kolmandaks Suusaklubi Sula I võistkond. Isa, ema ja lastega olid välja tulnud koguni kaheksa peret, parimaks Sündemad Agude ja Raadlate ees. 

Auhindadeks olid traditsiooniliselt lihatooted Rannarootsi maitse järgi ja Hasartmängumaksu nõukogu toetuse eest soetatud spordivarustuse kinkekaardid. Sõidust osavõtjaid tervitas Koela talumuuseumi perenaine Päivi Viik.  

Täname OÜ Lääne Teed, kes võimaldas tasuta kasutada ohutuse taganud liiklusmärke ja Nigula Saeveskit, kust pärines ülejäänud viidamaterjal. Samuti täname kõiki neid, kes Oru SC Spordiklubile toreda rattasõidu korraldamisel kaasa aitasid. 

Rakser Rannarootsi rattasõitude võitjateks tulid lisaks Üllar Mikule naiste arvestuses Liina Kasela, meesveteranidest Ain Heeringas ja naisveteranidest Urve Sündema. Poistest kogus rohkem kohapunkte Robin Pruul ja tüdrukutest Karin Vaalma. 

Tänan kõiki asjaosalisi, ilma kelleta Rakser Rannarootsi rattasõidud ei oleks teoks saanud! 


Aare Vaalma


Tulemused