Rahvastepalli 4.-5.klass parimad Ridala Põhikool ja Haapsalu Algkool

Läänemaa Kooispordi Liidu meistrivõistlused 4.-5.klasside rahvastepallis toimusid Wiedemanni Spordihoones. Nagu ikka on kahel parimal koolil õigus minna vabariiklikule finaalvõistlusele.

Väikese maakonna kohta oli osalejaid koole arvukalt. Osales 10 poiste ja 7 tüdrukute võistkonda.

Mängud peeti nii poistel kui tüdrukutel 2 alagrupis, millest edasi pääses kaks enim punkte saanud võistkonda. Edasi toimusid poolfinaalid ja finaal.

Poistest oli tugevas ülekaalus Haapsalu Linna Algkooli 1. võistkond, kes võitis nii alagrupi kui ka kõik kohamängud. Ainsana suutis nendelt geimivõidu saada Ridala. Finaalis oldi parem teise alagrupi võitjast Palivere Põhikoolist (õp. Riina Kopti). Kolmandaks tuli Ridala Põhikool (õp.Pille Raudsepp).

Haapsalu Algkooli 1.võistkonnas mängisid: Braien Lumiste, Sebastian Seisonen, Timur Andrejev, Rasmus Villers, Mihkel Tameri, Kristo Kaus, Oliver Jugapuu, Kaspar Kure. Õpetajad Bert Rotberg ja Ulrika Tülp.

Tüdrukutel võitis esimese alagrupi Ridala Põhikool, kes alagrupi mängudes ei andnud vastastele ühtegi geimi. Sama hoog jätkus ka kohamängudes ja võideti kõiki „kuivalt“. Finaalis tuli vastaseks teise alagrupi parim Taebla Kool (õp.Mikk Päeske), keda võideti samuti 2:0 ja korrati eelmise aasta esikohta. Kolmanda koha sai Oru Kooli tüdrukute esindus (õp. Renno Silde).

Ridala tüdrukute võistkond: Loore Erit, Eliise Mari Toomemägi, Karola Maisalu, Marie Pilvistu, Lenna Aas, Eleonore Almet, Helen Pavlova, Johanna Eilpuu. Õpetaja Pille Raudsepp.