Kalender

Pühapäeval toimus käesoleva hooaja eelviimane sprindi etapp Väätsal

Korraldaja Igor Roosmaa oli ettevalmistanud väga huvitava raja, mis algas kiire osaga kruusal ja teine pool oli Väätsa asula vahel asfaldil ning väga tehniline ning kitsaste mahapööretega. Ilma poolest küll ei vedanud vihma tuli väikeste vaheaegadega.

Kohale oli tulnud 77 võistlejat kellest läänlasi 12 ning 5 lõpetas ka võistluse poodiumil. Võistlust alustasid veteranid. Võistluse võitis Toomas Lemberg,Hillar Kruusma oli teine ja Väino Tõkke kolmas.

Järgmine klass, kus läänlased olid esindatud oli J-16 ja siin sõitis Cärolyn Soidla. Cärolyn sõitis ilusti ja kindlalt, kuid poiste ja esiveoliste autode vastu ta seekord ei saanud.

J-18 klassis oli stardis Ranno Kristmann ning tulemuseks oma klassi 7. koht.

2wd-v klassis oli stardis Rauno Ollema ning 13 võistleja seas 8. koht. 2wd-s klassis läks heade lootustega starti sarja liider Marko Kukuškin, aga sõit ei klappinud kuidagi ja nii tuli teise läänlase Valmar Gildeni järel 5. koht.

4wd klassis oli üle tüki aja stardis Kaido Saul, kes on küll natuke roostes aga jättis auto terveks ja ilusti finišis.

SU klassis oli seekord 10 võistlejat. Seekord õnnestus Kalle Kruusmal kahe esimese vooruga võit kindlustada ja nii jättis ta Egert Jakobi ja Aivo Täpsi välja selgitama poodiumi teisi astmeid. Lõpptulemusena jäi poodiumi kõrgemale astmele kaks läänlast Kalle Kruusma, Egert Jakobi ning kolmas Raplamaa mees Aivo Täpsi. Läänlane Bruno Jakobi ütles et tema oli esimeste kiiremate meeste järgi järgmine kiire esimene mees ja tulemuseks 8. koht.

Järgmine ja viimane sprindietapp toimub 3 septembril Vasalemmas.

Pildimaterjali: http://www.krracing.ee/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=219:20160814-vaatsa

Kirjutas Kalle Kruusma