Põldotsa rattakrossi võitsid Üllar Petrovitð ja Kadri Lukk

Erinevalt rattasarjade etappidest, kus kulgetakse ühel või kahel suurel ringil, peetakse Põldotsa rattakrossil kriteeriumisõit 2,8 km rajal, mida mehed läbivad kuus korda. Ringiaegade võrdlemine annab harrastussportlasele aga teavet tema füüsilise võimekuse kohta. Nii ka seekord – treenitumad suutsid lõpuringidel tempot lisada, nõrgemate hoog kippus raugema.

Meeste 16,5 km distantsi läbis Üllar Petrovitš Jalgrattaklubist Paralepa rajarekordiga 37,05. Teine oli Saaremaa esindaja Jaanus Müür, kes sai aja 37,45 ja kolmas Üllar Mikk (38,15).

Naised ja lapsed sõitsid kaks ringi. Kadri Lukk oli kiireim naiste 5,5 km rajal, seda ajaga 15,44. Teiseks jäi Ljuba Maasikas (16,52) ja kolmandaks tiitlikaitsja Kadri Raadla (17,24).

Poiste 5,5 km rajal oli parim Karl Raadla (19,14) ja tüdrukute 1,5 km võitis Hele-Riin Veski (7,03).

Paremal võitja Üllar Petrovitš. (Rauno Agu)

Allikas: laanlane.ee