Kalender

Kaks Läänemaa noorpallurit mängivad Eesti koondise eest

Eesti U17 koondises teeb kaasa Taebla SK jalgpallur Anett Vilipuu ja Eesti U19 koondises Lõuna-Läänemaa JK jalgpallur Avely Kuldsalu.

Eesti U17 koondises kaasa tegev Anett Vilipuu mängib klubijalgpalli Taebla SK naiskonnas, mis teeb kaasa Eesti esiliigas. Lisaks sellele teeb neiu kaasa ka Eesti noorte meistrivõistlustel Nõmme Kalju võistkonnas.Vilipuu kuulus naiskonda ka eelmisel aastal, mil U17 koondisega Balti turniir võideti.

Eesti koondiste treener Allan Soomets: "Anett on universaalne mängija ja ta võib mängida igal positsioonil, aga suure tõenäosusega teeb ta Balti turniiril kaasa kaitses, kuna seal on meil probleeme, vajame taha kindlat mängijat."

Eesti U19 koondises kaasa tegev Avely Kuldsalu mängib sel hooajal laenulepingu alusel Tallinna FC Floras ja teeb kaasa Eesti noorte meistrivõistlustel, naiste 1. liigas ning ka meistrisarjas. Kuldsalu on tõusnud U19 koondise esiväravavahiks.

Treener Allan Soomets: "Avely roll sellel Balti turniiril on väga tähtis. Temalt ootan kindlat kaitseliini juhendamist ja sama kindlat tegutsemist väravasuul. Kuna koondises on paari põhimängijaga probleeme, on väravavahi roll äärmiselt oluline. Usun, et Avely saab hakkama ja see oleks suureks sammuks sügisel algavateks Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks."

Läänemaa noormängija Anett Vilipuu. (Eesti Jalgpalli Liit)
Allikas: laanlane.ee